Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Shopaholicadel málem okradli: Nemůžu si jít v klidu ani nakoupit, kvílí

Shopaholicadel je nešťastná dívka.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel
+ Dalších 5 fotografií
bizár

Shopaholicadel (28) sdílí se svými sledujícími na sociálních sítích velkou část svého života. Známá je její story o tom, jak potkala a česky se bavila s představitelem Harryho Pottera Danielem Radcliffem v Liberci, a v posledních týdnech se velmi řeší, jak svého milého nechce pouštět doma na toaletu. Není divu, že jméno kontroverzní influencerky zná každá druhá domácnost, což je podle Adél i důvod, proč už si nemůže jít ani v klidu nakoupit. Stačila by prý malá nepozornost a mohla být okradena v obchodě, kde jí jeden ze zákazníků chtěl vzít platební kartu.

Adéla Pulcová vypustí z úst cokoli, je to perla. Avšak čím víc sdílí své soukromí na sociální sítě, tím víc je neoblíbenou a kritizovanou influencerkou, jak již redakce eXtra.cz několikrát informovala. Do ohně přikládá polínka i její partner David, který sice nemůže jít bez jejího svolení na toaletu, avšak svou lásku stále brání, možná i proto, že díky ní nemusí chodit do práce.

Adélu málem okradli v Lidlu

Shopaholicadel už není na ulici nenápadnou bytostí, naopak kvůli "slávě" na sociálních sítích ji lidé často poznávají, což není vždy pouze příjemnou záležitostí. Adéla na Instagramu prozradila, že už si nemůže jít ani v klidu nakoupit, dokonce prý zbývalo málo, aby ji náhodou někdo neokradl.

"Lidičky a zlatíčka, neuvěříte, co se nám stalo za situaci. Jdeme do Lidlu, kam chodíme rádi, protože ti, co tam pracují, tak nás mají rádi a nemají s námi žádný problém. Jsme s Davidem u pokladny a za námi chlap, ženská a starší syn, kolem šestnáctky. Teď slyším tu ženskou, že neví, kolik ten nákup bude stát, protože u sebe moc nemá," vypráví Adéla, jejíž příběh si zaznamenalo několik posluchačů, kteří video sdíleli a na TikToku je opět virální.

Lidé už mi chtějí brát i kreditní kartu

"Prodavačka se mě zeptala, jak budu platit. Tak jsem řekla, že kartou, přiložila jsem ji, uklidila do peněženky a slyším chlapa za mnou: Kdyby jí ta karta upadla, tak bych si ji hned vzal," říká s rozčileným hlasem a zklamáním, že už si nemůže jít ani v klidu nakoupit, protože na každém kroku ji čeká nějaká nástraha.

"Tak co to má znamenat, že už mi chcete brát i kreditní kartu. Jste normální? Já takové lidi fakt nepochopím. Já už si nemůžu ani nakoupit do obchodu, aniž by lidi neměli nějaké blbé narážky nebo kecy. Tahle situace, která se mi stala, byla vrchol a musím říct, že už i chudák David se chtěl ozvat. Jako vážně, že už i on jim něco řekne, ale pak to nechal být.

Že si ty lidi tohle dovolí a raději nesklapnou a nedrží zobák. Dnešní situaci v Česku fakt nechápu, ach jo, ani nakoupit si nemůžu jít ven, aniž by mě na ulici a v obchodu nechali na pokoji. Hrůza," uzavřela.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy