Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Shopaholicadel je nový Babica: Když nemáte aviváž, použijte čistič na záchod

Bizarní postavička českého internetu.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Další fotografie
Odhalení

Shopaholicadel je už pojem sám o sobě. Na livestreamu na TikToku opět popsala netradiční věc, kterou dělá při praní prádla. Influencerka už neví, čím by zaujala. Na sociálních sítích se jí stávají samé bizarní příhody. Po nedávné situaci, kdy jí omylem vypadlo prso při streamování, po zákazu chození na WC a stěhování partnerových věcí do sklepa přichází s čističem do záchodu.

Vůně toaletní mísy

Shopaholicadel zase perlí. Tentokrát v živém streamu na TikToku prohlásila, jak to má s praním prádla. "Když nemám aviváž a potřebuji prát, tak to je takovej problém, že tam místo toho dám čištění na záchod," rozčilovala se youtuberka. Tento postup je zcela překvapující. To nemá strach, že její oblečení bude zavánět toaletou? Adéla je tak novodobým Jirkou Babicou na poli domácích prací. Pamatujete jeho pověstnou hlášku, když nemáte hořčici, dejte tam kečup.

Vykouklé prso

Jak už psala redakce eXtra.cz, Shopaholicadel se stávají hodně divné věci. Za některé si ale může sama. Například když během streamování ukázala víc, než chtěla. Při živém přenosu jí totiž vypadlo prso, ale TikTok video nesmazal. To pobouřilo hlavně fanoušky. "Nevím, jestli to udělala schválně, ale za tohle by měla dostat ban. Na TikToku jsou malé děti. Tohle už je moc, co ještě přijde," uvedla jedna z divaček streamu.

Mnohé šokovalo, když svému partnerovi zakázala jít před zraky tisíců sledujících na toaletu na TikToku. A stejný zákaz platil i pro jejího expartnera Patrika. "Hlídala mě, když jsem šel na malou. Měl jsem také hodně věcí ve sklepě, nechtěla mi to dát do skříně, protože mám hodně oblečení," svěřil se nedávno na jednom ze streamů.

Adéla se k tomuto vyjádřila takto: "David si může jít na záchod, kdy chce. Je pravda, že kolikrát se mě zeptal, že půjde radši do KFC na záchod, a já mu řekla, že ne, že by to před lidma vypadalo blbě." Co ještě přijde po čističi do záchodu? Necháme se překvapit.

Tip: Vyčerpávající informace o kontroverzní Shopaholicadel přináší instagramový účet Cringepage_adel2.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy