Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

Shopaholicadel vyhodila do popelnice recepty na léky pro pejska
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Dalších 5 fotografií
Zanedbání mazlíčka

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 

Adéla Pulcová neboli Shopaholicadel nepřestává překvapovat. Poté, co vyhodila své mrtvé morče k odpadkům, dostala na TikToku i na Instagramu pořádnou bídu od sledujících. Negativní reakce a urážky Adéla považuje za šikanu. Nyní se snaží na sociálních sítích dokázat lidem, že je vzorná zvířecí máma.

Léky pro psa v odpadcích, ale o psa se prý stará

Po velkém skandálu přichází snaha o záchranu situace. Shopaholicadel se rozhodla hlásat do světa, že se o zvířata stará ukázkově. "Přeji všem hezký večer, mám vás ráda. Rico, můj pejsek, je v pořádku a starám se o něj, nebojte. Je to moje psí dítě," sdělila v instastories. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se neobjevily důkazy na YouTube, že Adéla vyhodila léky z veteriny, které měla Ricovi podávat. Léky na recept se objevily mezi odpadky, ve kterých bylo nalezeno mnoho nechutností.

Pulcová si však jede dál ve svém virtuálním světě, kde dělá, jako by se nic nestalo, a také se pochlubila změnou účesu. "Změna je život," napsala k TikTok videu. Na to ale lidé zareagovali rýpavě. "Změna je život. Tam se počítají i uhynulí mazlíčci?" ​ozvala se jedna ze sledujících. K ní se přidali další lidé, že na řadě bude i David.

Sledující mají obavu jak o pejska Rica, tak i o Adélina přítele. Influencerka tvrdí, jak se o všechny perfektně stará, ale ve skutečnosti to vypadá opačně. Pokud Adéla nezmění přístup, o své sledující pravděpodobně rychle přijde.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy