Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Morče nechala umrznout, králíka vyhodila

)Chovatelka Shopaholicadel: Morče nechala umrznout, králíka vyhodila
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
+ Další 4 fotografie
Zvířátka

Během livestreamu expřítele Shopaholicadel Davida bylo řečeno mnoho. David dokonce prozradil, jak se Adéla chovala ke svým domácím mazlíčkům. Není to tak dávno, co Adéla schytala velký hejt od sledujících za to, jak se chová ke svému pejskovi. To ale není jediné zvířátko, které si s Davidem pořídila. Doma měli například ještě králíka a slavné morče, které nakonec skončilo zmrzlé u popelnic. Co se stalo s králíkem, David řekl na TikToku. 

Shopaholicadel a David se čerstvě rozešli, což okamžitě otřáslo napříč českým bulvárem. Údajně šlo o Adélinu nevěru, která nyní vyplula na povrch. David od fanouška obdržel chat, ve kterém si Adéla psala s jiným mužem. Proto se David sebral a od slavné influencerky odešel. Ona však na svých sociálních sítích tvrdila, že vyhodila ona jeho.

Každopádně David na noc spal u svých kamarádek, které okamžitě zahájily stream na TikToku. "Konečně jsem odešel a jsem rád. Všiml jsem si, že na storíčku má nějakýho chlapa, ale neznám ho. Je docela divný, že mě vyhodí v jednu ráno, já jsem byl pryč už od deseti večer. Přišel jsem si ráno pro věci, který mi dala, a měla tam novýho chlapa," svěřil se David o Adéle, která nového přítele ukázala na Instagramu, který si vzápětí deaktivovala.

Pečovatelka roku

David šel s pravdou ven i ohledně domácích mazlíčků. "Se Smíškem to dopadlo tak, že ho nechala umrznout, protože mi nedovolila zapnout kotel," prozradil expřítel o morčeti, které nakonec skončilo u popelnice, jak natočila její bývalá kamarádka na sociální síť. Ale ještě dvojice měla králíka. "Králíka vypustila ven," prozradil David. Adéla ještě často na sociálních sítích ukazovala, jak se stará o pejska. O něho se prý podle Davida stará opravdu hezky.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy