Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel i na dně ohrnuje nos: Po starých lidech bydlet nebude, chce vanu a lodžii

Red Face.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
arogance

Otřesné chování Adély Pulcové, známé jako Shopaholicadel, nezná mezí. I přesto, že se nachází v životní situaci, která by byla pro většinu lidí učiněnou noční můrou, na nabídnutou pomoc v podobě bydlení reaguje s odpudivou arogancí. FatDad zveřejnil na svém YouTube kanálu konverzaci mezi bizarní influencerkou a slečnou, která jí chtěla nabídnout pronájem bytu po rodičích.

Arogantní odmítnutí

I přes všechno, čeho se za svou pochybnou kariéru influencerka Adélá Pulcová neboli FashionAdel (dříve Shopaholicadel) dopustila, se stále najdou lidé, kteří ji nejen podporují, ale ještě jí chtějí podat pomocnou ruku. Do role samaritánky se postavila i slečna, která chtěla Pulcové nabídnout byt po svých rodičích, jenže tvrdě narazila.

Adéla v současné době nebydlí v podnájmu, ale pobývá u jiné ženy, která jí poskytla azyl. Nabídku dvoupokojového bytu se dvěma balkóny za 12 tisíc korun se vším všudy ale Pulcová odmítla s arogancí sobě vlastní. Komunikaci mezi Adélou a slečnou, která přišla s nabídkou pronájmu, zveřejnil na svém kanále youtuber FatDad.

Byt, který Shopině nabídla, se nachází v Berouně. "Hele, nemyslím to ve zlém, ty to asi nesleduješ, ty sociální sítě, ale já nechci Beroun, kde pomalu nic není," řekla úvodem prostřednictvím hlasových zpráv Pulcová. Problém neměla jen s místem, ale i se sporákem, který měl plynové hořáky. "Tenhle sporák měl Pepa a já na tom vařit fakt nechci, děkuju," dodala nepříjemným tónem.


Neskutečné chování

To ale vůbec nebylo všechno. "Hele jako, jsi sice hodná, ale ty byty vůbec nejsou hezké a Beroun fakt ne. To snad nemyslíš vážně, takový byt. Vždyť to je po starých lidech. Fuj! Promiň, to fakt ne," arogantně ohrnovala nos nad příležitostí mít vlastní bydlení za skvělou cenu.

Doporučený rozhovor se Shopaholicadel:

Poslední zpráva, kterou Adéla slečně nahrála, byla naprosto přes čáru, zejména v situaci, v níž se momentálně nachází. "Jak chceš, ale já mám dost vysoké nároky, takže chci v koupelně vanu, v kuchyni myčka, varná deska, a můžu pokračovat a nejlépe zasklený balkón nebo terasa," řekla s neuctivým posměškem bizarní influencerka, na jejímž TikToku je možné v současné době sledovat pád na totální dno v přímém přenosu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy