Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Shopaholicadel dál překvapuje: Na streamu jí uniklo prso, TikTok jí přesto dává zelenou

Shopaholicadel je nešťastná dívka.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel
+ Další 3 fotografie
tiktok

Na kontroverzní influencerku Shopaholicadel (28) se v poslední době sypou plody její práce, které nejsou nic, čím by se ostatní influenceři chtěli chlubit. Bojuje s neutuchající kritikou, kvůli které si vymyslela paragraf, jímž své fanoušky varovala před vězením. Pak sledující překvapilo, že svým partnerům zakazuje chodit na WC, a nedávno na jednom ze svých streamů dokonce odhalila, zřejmě nechtíc, své prso. Lidé se diví faktu, že je video stále přístupné, a také mají spousty otázek kvůli podlitinám, které jsou více než zřejmé.

Adéla Pulcová už nepatří mezi influencerky, které by lidi bavily pro své pouze dobré úmysly. Na Shopaholicadel totiž vyšlo na povrch v posledních měsících tolik dalších detailů z jejího působení nejen na internetu, ale zejména ze "zlého" chování k ostatním influencerům, že se vůči ní rozhodli téměř všichni otočit zády a do svého světa ji už nepouštět. A tak vznikly akce #bezadely nebo #srpenbezadel, kvůli kterým Adéla ztratila desítky tisíc sledujících.

Pád hvězdy TikToku

Tyhle akce ale nezůstaly bez odezvy. Adéla začala svým fanouškům vyhrožovat vymyšleným zákonem, který zakazuje dávat unfollow. Později na svém TikToku tvrdila, že si tento zákon nevymyslela ona, ale byl jí přeposlán jiným influencerem, kterému zřejmě věřila.

Shopaholicadel se úbytku sledujících nejdřív smála, pak ale otočila a rozhodla se nahrát video o svém zhroucení. "Jste na sebe pyšný, co jste dokázali? Kvůli vám celou noc zvracím, nespím, strašně mě bolí hlava, nemůžu hýbat rukou ani nohou a strašně mě začíná bolet žebro, jako bych měla zápal plic," popsala.

Snoubenci zakazuje WC. Expartnera donutila, aby si dal své věci do sklepa

Avšak ani těmito kroky Adéla nové fanoušky nezískala, naopak si lidé čím dál víc uvědomují, že bude lepší ji nepodporovat.

Mnohé šokovalo, když svému partnerovi zakázala jít před zraky tisíců sledujících na toaletu. A stejný zákaz platil i pro jejího expartnera Patrika. "Hlídala mě, když jsem šel na malou. Měl jsem také hodně věcí ve sklepě, nechtěla mi to dát do skříně, protože mám hodně oblečení," svěřil se nedávno na jednom ze streamů.

A jak se ke svému chování vyjádřila Adéla, které se partner raději ptá, zda si může odskočit? "David si může jít na záchod, kdy chce. Je pravda, že kolikrát se mě zeptal, že půjde radši do KFC na záchod, a já mu řekla, že ne, že by to před lidma vypadalo blbě." Expartnera Patrika nepouštěla na záchod, protože tam prý chtěl chodit "každých pět minut".

Tentokrát ukázala na streamu prso

Mnoho lidí má na TikToku založené anonymní účty, které se zaměřují pouze na Adélinu tvorbu. Velmi virální v posledních týdnech bylo video, na kterém tiktokerka ukázala zřejmě omylem prso. Fanoušci se diví, že je záznam ze streamu stále veřejně přístupný.

"Nevím, jestli to udělala schválně, ale za tohle by měla dostat ban. Na TikToku jsou malé děti. Tohle už je moc, co ještě přijde...," uvedla jedna z divaček streamu.
Další lidé se strachují i nad barvou prsa, které má viditelně pohmožděné. "Já tam vidím modřiny a u podpaží také. Co dalšího ještě přijde?" uvádějí další uživatelé příspěvku na TikToku, který viděl už milion lidí.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy