Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Shopaholic Nicol prozradila pohlaví miminka. Že to bude chlapeček, vycítila dlouho dopředu

Nikola Čechová vynesla odvážný fialový model.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Pohlaví miminka

Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová, se netajila tím, že oznámení pohlaví miminka nechce svým fanouškům představit stylem baby shower, jak je v poslední době hitem, ale spíše skromnější cestou. Ta chvíle právě nastala a známá influencerka na svém Instagramu odhalila, zda s přítelem Adamem čekají chlapečka, či holčičku.

Shopaholic Nicol bude maminkou. Tato zpráva prolétla českým showbyznysem teprve nedávno a způsobila trochu šok. Účastnice reality show Survivor je totiž s přítelem Adamem, kterého teprve nedávno odhalila veřejnosti, poměrně krátkou dobu. Nicméně někdy to tak zkrátka vyjde a Nikola se nyní připravuje na příchod miminka.


“Byl to pro mě fakt velký šok. Dohromady jsem si udělala asi 8 těhotenských testů. Nevěděla jsem, jak s touto informací naložit," řekla Nikola začátkem září ve svém podcastu Nikolásky.

Pohlaví miminka

V dnešní době je stále populárnější způsob oznamování pohlaví miminka prostřednictvím oslavy a tzv. baby shower party (jde o oslavu, kam si většinou nastávající rodiče pozvou kamarády a rodinu a společně tak oznámí pohlaví, například pomocí prasknutí balónků, pozn. red.). Shopaholic Nicol ale tomuto způsobu moc neholduje, a tak se rozhodla pro skromnější verzi. S pravdou ven šla na svém Instagramu.

"Paní doktorka: Máte tušení, jestli čekáte chlapečka, nebo holčičku? Já: No, já upřímně od začátku cítím, že to bude kluk. Paní doktorka: No máte pravdu, je to kluk jako buk!" napsala Nikola k příspěvku a ukázala tak, že se trefila. "Moje intuice funguje dobře," dodala na závěr spokojená Nikol.

Ačkoli je Nikola Čechová influencerka, věci ze svého soukromí na sociální sítě příliš nesdílí. Delší dobu otálela i s představením přítele. Nejdříve svého Adama ukazovala na stories, poté na fotkách. S pravdou ven šla letos v červnu. “Můj Adam. Důvod, proč se poslední měsíce nemůžu přestat usmívat,” přiznala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy