Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nečekaně vyřazená Shopaholic Nicol promluvila o hejtu za Pazderkovou. A jaký má názor na Braňa?

Fyzické hry Nikol příliš nejdou, v sociální hře je daleko lepší.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Survivor 2022

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol rozhodně nepatřila k hráčům, kteří by se u fanoušků reality show Survivor Česko & Slovensko těšili přílišné oblibě. Pikle, které do poslední chvíle kula se svou holčičí aliancí, se jí nakonec staly osudnými. Po napínavé kmenové radě bylo jasné, že půjde do duelu, a aby to měla ještě těžší, postavili proti ní její nejlepší kamarádku ve hře, kuchařku Chili. Nikola, která po prohře musela soutěž opustit, se v rozhovoru pro Nova Plus rozpovídala o své strategii i o nejtěžších chvílích na ostrově.

Shopaholic Nicol: Braňo je opravdový správňák

Na začátku patřila k nejslabším článkům svého kmene, nakonec se ale Nikola Čechová, známá jako Shopaholic Nicol, vypracovala a v soutěži Survivor se držela úctyhodně dlouho. Diváci nejdrsnější reality show ji nemohli vystát, ale proplouvání mezi fyzicky zdatnými hráči patřilo k její strategii.

"Největší hate jsem získala za to, že jsem řekla o Ivě, že je emočně labilní," prozradila Nikola Čechová v rozhovoru pro Nova Plus. "To bylo v té situaci a postupem času řada lidí potvrzovala, že má velké výkyvy nálad, takže spíš šlo o to, že jsem to řekla jako první," dodala youtuberka, která v show Survivor rozhodně nepatřila k těm nejoblíbenějším soutěžícím.

Jedna z našich prvních českých influencerek se rozpovídala i o hře Braňa, kterému se v jednotlivých výzvách zrovna moc nedařilo, přesto se ale probojoval hodně daleko. "Braňo je opravdový správňák se spoustou legendárních hlášek. Je hodně specifický a mě to moc bavilo," svěřila se Nikola se svými sympatiemi ke slovenskému svalovci. "Daleko se podle mě dostal kvůli tomu, že když byl ještě v Azua, tak byl brán jako takový táta kmene. Ten, kdo rozdával funkce," uvedla bývalá moderátorka Snídaně s Novou a dodala, že se později od Johy dozvěděla, že určoval i to, kdo má jít pro dřevo nebo kdo bude vařit.

Nicol Survivor miluje

I přes to, že nakonec musela po prohře v duelu s nejlepší kamarádkou Chili ostrov opustit, je pro Nikolu Čechovou Survivor stále úžasnou hrou. "Jsou tam silní hráči, jsou tam fyzicky silní hráči, sociálně zdatní a pak lidé, kteří jen tak proplují. A to, že proplouvají, třeba patří k jejich strategii," řekla a dodala, že v tom je právě kouzlo Survivoru.

Kdyby Nikol dostala zpětně nabídku jít opět do Survivoru, neváhala by a zkusila by to znovu. I přesto, že už ví, jaký dopad to na člověka může mít. "Pro mě to byl neskutečně silný celoživotní zážitek. Myslím si, že je to nepřenositelné. Rozhodně toho nelituji," uvedla blondýnka, která se prý naučila i mnoho věcí sama o sobě včetně toho, že zjistila, jak moc silná dokáže být.

"Ten diskomfort byl velký a já jsem sama byla překvapená, že už mi to pak bylo úplně jedno," svěřila se youtuberka a připustila, že to tak možná bylo i tím, že na tom byli všichni stejně. Zároveň ale připustila, že si během své účasti v jedné z nejdrsnějších reality show na světě sáhla na své osobní dno. "Řekla bych, že to bylo přesně ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že ty soutěže jsou hodně silové," řekla Nikola, která si na začátku přišla ve svém kmeni hodně nepotřebná. "Modlila jsem se za to, aby přišly soutěže, ve kterých bych mohla být silnější," prozradila chvíle, kdy si přišla nejzranitelnější a nebyla si jistá, co ve hře vlastně vůbec dělá.

Nejtěžší období Shopaholic Nicol

I když měla Čechová silné spojenectví s amatérskou kuchařkou Chili a karatistkou Veronikou Havlik, cítila, že jsou momenty, kdy se nemá komu svěřit. Člověk prý totiž nikdy neví, kdy to bude ve hře použito proti němu. Dalším těžkým momentem pro ni byla chvíle, kdy došlo k promíchání kmenů. Tam se totiž na nějakou dobu cesty nerozlučného trojlístku rozdělily.

"Ten den jsem ještě ke všemu dostala menstruaci, takže emoce byly na levelu milion. Do toho strašně pršelo, byli jsme nevyspalí a ještě k tomu jsem měla rozhovor ohledně Dana, se kterým jsme měli nějaké nevyřízené věci a byl mezi námi zvláštní vztah," vyprávěla teď už se smíchem Nikol o dni, který patřil k těm nejhorším během jejího pobytu na opuštěném ostrově.

Sílu postoupit ve hře dál jí prý dodávalo neustálé opakování si, že je ve hře, aby postupovala dál, a že jiní by dali cokoliv za to, aby mohli být na jejím místě. "Pořád jsem si říkala, že je to jen hra a že ten život na mě počká," uvedla bývalá soutěžící a dodala, že do hry Survivor dala opravdu úplně všechno.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy