Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Shoky & Morthy: Jakub Štáfek a Štěpán Kozub rozdělili Česko. Jedni jásají, druzí jsou zhnusení

V hlavní roli Jakub Štáfek a Štěpán Kozub.
Zdroj: Se souhlasem Falcon
+ Další 2 fotografie
komedie

Diváci Prima COOL se dnes večer mohli královsky pobavit u komedie s názvem Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Tak trošku hororový snímek plný černého humoru si užili fanoušci herců Jakuba Štáfka (31) a Štěpána Kozuba (26) alias Shokyho a Morthyho. Úspěšné duo youtuberů, jejichž cesty se pomalu rozchází, se rozhodnou natočit „poslední velkou akci“. Spolu se svými přáteli se vypraví vstříc objasnění záhady Devíti Křížů.

Konečně v televizi

Českou komedii s hororovými prvky jste doteď mohli vidět pouze na internetové platformě Netflix. Dnes se u filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce od režiséra Andyho Fehu (36) zasmáli i diváci u televizních obrazovek. Při sledování Prima COOL si na své přišli milovníci legrace, tajemných duchařinek a herců Jakuba Štáfka a Štěpána Kozuba.

Shoky a Morhty jsou už od školních let nejlepší kamarádi a zároveň jsou oblíbenými youtubery. Společně dělají různé pranky, ale Morty v nich pomalu přestává nacházet zábavu. V tom, aby se na Shokyho vykašlal, ho podporuje i jeho přítelkyně influencerka Sára, jejíž roli si střihla herečka Andrea Daňková (29).

Po posledním videu, za které kluci sklidí dost negativní kritiku, to vypadá, že se jejich duo navždy rozpadne. Nakonec se kluci ale rozhodnou uspořádat poslední velké natáčení. Jejich plánem je objasnit strašidelnou záhadu Devítí křížů - známého motorestu na dálnici D1.

K Morthymu, Shokymu a Sáře se přidá ještě neúspěšný youtuber Radomil, kterého famózně ztvárnil herec a režisér Tomáš Magnusek (37) a nakonec se k nim připojí i lovkyně záhad Lucie. Svéráznou zrzku si střihla herečka Martina Babišová (28), která si v minulosti zahrála i po boku hollywoodského herce Orlanda Blooma (45).

Ano vs. Ne

A Jak na youtuberskou výpravu plnou komických scén, záhad a potoků krve reagovali diváci? ‚‚Nechápu, proč se Magnusek pokouší točit dramata, když je to takovej komik,‘‘ napsal jeden z diváků nevěřícně. ‚‚Jinak fajn komedie, která vypíchne jak debilitu youtuberingu, tak podstatu mužského přátelství,‘‘ dodal. ‚Film byl vtipný. Sranda, pěkní herci, paráda," napsala Nikolka a dodala, že by film rozhodně doporučila všem.

Ne všechny ale počin Andyho Fehu zrovna nadchnul. Našli se i diváci, kteří se mezi fanoušky této bláznivé komedie zřejmě nezařadí. ‚‚Naprosto dementní a nezábavná k*kotina! Největší tragédie je neherec Kozub! Ten nikdy nic kloudného nezahraje!" napsal další z diváků, kterého snímek zrovna moc neoslovil. ‚‚Celou dobu jsem si říkal, že je to docela fajn a chvilku to i vypadalo, že je to celý jeden velký domluvený prank na Štáfka...To, co ale přišlo ve finále, to byl absolutní bizár, který to celé poslal totálně do s*aček,‘‘ napsal znechuceně další z diváků.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy