Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Shiloh Jolie-Pitt přišla s podivným dotazem: Můžu Jennifer Aniston oslovovat „mami“?

Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 6 fotografií
návrh
V posledních měsících se Shiloh, dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta, velmi sblížila s Bradovou bývalou manželkou Jennifer Aniston (51). Vztah mezi bývalými manžely tak může každou chvíli vygradovat z přátelství na něco většího. A to proto, že Shiloh by chtěla Jennifer říkat "maminko".

Brad Pitt a seriálová Rachel Green si během svého pětiletého manželství děti nepořídili. Jennifer Aniston je dnes krásná jako dříve a lidé si začali všímat, že mezi ní a Bradem to doslova jiskří. A moc tomu nepřidává Angelinina dcera Shiloh. Říct před svou matkou, že chce jiné ženě říkat „mami“, asi není úplně hezká představa.

Sbližování s Jenn

Americká média před časem napsala o tom, že Angelina údajně zakázala svým dětem, aby se stýkaly s představitelkou Rachel ze známého sitcomu Přátelé. To evidentně ignorovala 13letá Shiloh, která si během pandemie koronaviru vytvořila krásný vztah právě s krásnou Jenn. Shiloh podle časopisu New Media s dotazem přišla za tatínkem Bradem.

Pořád je jim spolu do smíchu

Jennifer má údajně nějakou roli pro Shiloh v jistém projektu, proto si možná začaly být tak blízké. Otec třináctileté Shiloh je prý nadšený z toho, jak se sbližují, a zdroj uvedl, že se spolu pořád smějí. „Tráví spolu spoustu času a je vidět mezi nimi to pouto,“ uvedl zdroj, který k nim má evidentně velmi blízko.

Shiloh se už dříve rozhodla, že chce trávit více času s otcem. „Shiloh miluje svou mámu. Miluje oba své rodiče, ale nyní chce trávit více času se svým otcem,“ uvedl zdroj blízký rodině.

Související články

Další články