Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Shiloh Jolie-Pitt přišla s podivným dotazem: Můžu Jennifer Aniston oslovovat "mami"?

Shiloh Jolie-Pitt přišla s podivným dotazem: Můžu Jennifer Aniston oslovovat "mami"?
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 6 fotografií
návrh
V posledních měsících se Shiloh, dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta, velmi sblížila s Bradovou bývalou manželkou Jennifer Aniston (51). Vztah mezi bývalými manžely tak může každou chvíli vygradovat z přátelství na něco většího. A to proto, že Shiloh by chtěla Jennifer říkat "maminko".

Brad Pitt a seriálová Rachel Green si během svého pětiletého manželství děti nepořídili. Jennifer Aniston je dnes krásná jako dříve a lidé si začali všímat, že mezi ní a Bradem to doslova jiskří. A moc tomu nepřidává Angelinina dcera Shiloh. Říct před svou matkou, že chce jiné ženě říkat "mami", asi není úplně hezká představa.

Sbližování s Jenn

Americká média před časem napsala o tom, že Angelina údajně zakázala svým dětem, aby se stýkaly s představitelkou Rachel ze známého sitcomu Přátelé. To evidentně ignorovala 13letá Shiloh, která si během pandemie koronaviru vytvořila krásný vztah právě s krásnou Jenn. Shiloh podle časopisu New Media s dotazem přišla za tatínkem Bradem.

Pořád je jim spolu do smíchu

Jennifer má údajně nějakou roli pro Shiloh v jistém projektu, proto si možná začaly být tak blízké. Otec třináctileté Shiloh je prý nadšený z toho, jak se sbližují, a zdroj uvedl, že se spolu pořád smějí. "Tráví spolu spoustu času a je vidět mezi nimi to pouto," uvedl zdroj, který k nim má evidentně velmi blízko.

Shiloh se už dříve rozhodla, že chce trávit více času s otcem. "Shiloh miluje svou mámu. Miluje oba své rodiče, ale nyní chce trávit více času se svým otcem," uvedl zdroj blízký rodině.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy