Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Shia LaBeouf vyvenčil nepovedenou manželku! Děti se utíkaly schovat

Jeho fanynky tvrdí, že má na lepší.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Hollywoodská hvězda Shia LaBeouf (30) vyvedl svoji manželku Miu Goth (22) na procházku. Fanynky herce se ale bouří. Jeho drahá polovička prý není přitažlivá a on má rozhodně na lepší!

Herec Shia LaBeouf (30) se před pár měsíci vrhl do chomoutu. Jeho vyvolenou se stala britská herečka Mia Goth (22). Jeho život byl ještě před dvěma lety jako na houpačce, a tak se všichni divili, že se zrovna on chce ženit.

Tvrdil totiž, že ho v galerii znásilnila žena, a také byl v léčebně, protože měl skutečnou existenciální krizi. Proto je velmi překvapivé, že si ho jeho nynější manželka Mia vzala za muže. Svojí lásce totiž dříve veřejně vyhrožoval vraždou! Oba se seznámili během natáčení erotického až sexistického snímku Nymfomanka.

Láska byla ale silnější a oni se milují. Jenže fanynky Shii s jeho vyvolenou nesouhlasí. Píší mu spousty dopisů o tom, jak je odporná a že by si měl najít větší krásku. Jenže Shia se jen tak nedá. Miu má opravdu rád a vůbec mu nevadí, jak vypadá. Pro něj je krásná a nedá na ni dopustit.

Související články

Další články