Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Shia LaBeouf v průšvihu: Zabíjel psy, škrtil mě a úmyslně nakazil pohlavní chorobou, tvrdí bývalka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
obvinění
Shia LaBeouf (34) je jedním ze slavných herců, jejichž život je plný skandálů a nepříjemných opletaček s policií a zákon. Nyní to vypadá, že se do vězení podívá znovu. Jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka FKA Twigs, tvrdí, že ji psychicky i fyzicky zneužíval, úmyslně ji nakazil sexuálně přenosnou chorobou, napadal ji a zabíjel psy.

Herec Shia LaBeouf, který se proslavil díky filmu Transformers, není žádný svatoušek. Už nejednou strávil nějaký čas ve vězení a vypadá to, že v něm může skončit znovu. Jeho bývalá přítelkyně totiž vznesla závažná obvinění, za která by za mřížemi nějakou tu dobu strávit mohl.

Zpěvačka FKA Twigs s LaBeoufem chodila rok, během tak krátké doby si prý ale kvůli herci prošla peklem. Podle deníku The New York Times, který spis získal, ho obvinila z psychického i fyzického zneužívání, včetně sexuálního napadení. Dokonce ji měl úmyslně nakazit sexuálně přenosnou chorobou.

Shiova bývalka také tvrdí, že v rámci příprav na svou roli ve filmu The Tax Collector jezdil po sousedství a zabíjel zatoulané psy. „Říkal, že je zabíjí, aby věděl, jaký pocit zabíjení vyvolává a dokázal se tak lépe vcítit do své role vraha,“ zní v dokumentech.

Vyjádření

Dokumenty rovněž obsahují slova o tom, že se LaBeouf konkrétně k zabíjení psů přiznal. Deníku, který informace ze spisů zveřejnil, poslal vyjádření. „Neexistuje omluva pro mou závislost na alkoholu a agresivitu. V minulosti jsem ubližoval sobě, i lidem v mém nejbližším okolí. Je mi líto, že takovou minulost mám a omlouvám se všem, které jsem jakkoliv ranil. Asi není nic víc, co bych k tomu řekl,“ napsal herec.

Shia poté ještě podotkl, že ačkoliv některá obvinění podle něj nejsou pravdivá, chce své bývalé přítelkyni dát prostor k jejich zveřejnění a posléze nést důsledky za to, čeho se skutečně dopustil. O tom bude rozhodovat soud.

Související články

Další články