Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Shia LaBeouf má doma prasátko: Jeho divná žena se ládovala tak, až jí jídlo lítalo z pusy

Proč si nezakryje obličej, aby neděsila kolemjdoucí?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Jeden by si řekl, že když vyrazí hvězdná dvojice na oběd, nebude se z toho přihlížejícím dělat nevolno. To ale neplatí v případě dvojice Shia LaBeouf (31) a Mia Goth (24). Jako by nestačilo, že už z pohledu na obličej manželky slavného vazouna naskakuje lidem husí kůže a rosí se jim čela. Herečka s pomačkanou tváří se tentokrát předvedla i jako pořádné čuně, když do sebe házela jídlo jako smyslů zbavená.

Nasadit jí pytel přes hlavu a jídlo si s ní dávat výhradně za zdmi vlastního domu. K těmto opatřením by měl okamžitě přistoupit herec Shia LaBeouf. Jeho manželka Mia Goth totiž způsobí poprask pokaždé, když vyleze na ulici a nemá na hlavě alespoň sluneční brýle.

Nedávno se slavná dvojice zastavila v prosluněném Los Angeles na rychlý oběd. Zatímco Shia s rukama v klíně klidně čekal na své jídlo, Mia se ani neobtěžovala na něho počkat. Burger do sebe ládovala takovým stylem, že jí maso i zelenina padaly z pusy a zamazala si půlku obličeje. Kdyby na místě byly děti, odnesly by si trauma na celý život.

Shia a Mia se vzali před rokem a půl. Subtilní hvězdička řekla namakanému herci ano přesto, že jí v minulosti vyhrožoval smrtí. Už to o ledasčem svědčí. Jestliže tihle dva chtějí tvořit manželský pár, který je trochu na úrovni, měli by se opět ukázat na veřejnosti až po třiceti lekcích s odborníkem na vizáž a chování.

Související články

Další články