Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Sheldon a Penny truchlí: Zemřela hvězda Teorie velké třesku Jane Galloway Heitz

Zdroj: Profimedia.cz
Tragédie
Jane Galloway Heitz byla nejvíce známá pro svou roli v oblíbeném seriálu Glee, kde ztvárnila postavu Lillian Adle. Také si zahrála v legendárním seriálu Teorie velkého třesku, kde se divákům představila jako Mildred. Bohužel dnes filmový svět oblétla smutná zpráva o hereččině smrti. Dožila se krásných 78 let.

Filmový svět oblétla smutná zpráva o odchodu herečky Jane Galloway Heitz. Zemřela 13. listopadu v americké nemocnici v Highland Park v Illinois. Jane selhalo srdce.

Rodačka z Minneapolis se nejvíce proslavila v seriálu Glee. Sehrála tam klíčovou postavu Lillian Adle. Její postava byla bývalou ředitelkou klubu Glee a pro všechny byla velkou inspirací. Její fotka visela v místnosti trofejí.

Také se objevila ve velmi oblíbeném seriálu Teorie velkého třesku, kde ztvárnila Mildred. Objevila se ve scéně s Sheldonem a Leonardem.

Na počátku své kariéry si Jane otevřela i vlastní castingovou agenturu, protože chtěla pomáhat začínajícím hercům. Tu ovšem prodala v roce 1997, aby se mohla věnovat herectví na 100 %.

Přátelé a rodina se s Jane mohou naposledy rozloučit 30. listopadu v kostele v Illinois.

Mohlo by vás zajímat

Další články