Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sharon Stone vyhodili ze seznamky: Herečka má nový profil a hledá citlivého muže

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
lovení
Pokud jste někdy chtěli randit s celebritou, teď máte ideální příležitost. Sharon Stone (61) byl v prosinci loňského roku zablokován profil na seznamce Bumble, správce si totiž myslel, že se jedná o falešný profil. Zdá se, že herečka nyní tento problém vyřešila, profil si totiž úspěšně založila znovu a prý shání citlivého muže.

Je až k neuvěření, že zrovna Sharon Stone patří mezi ženy, které si shání muže na seznamce. Po celý svůj život platila za sexbombu a i po šedesátce vypadá skvěle. Seznamování po internetu možná zvolila proto, že odmítá muže, kteří pracují ve filmovém průmyslu.

Svůj návrat na seznamku Bumble herečka oznámila na Instagramu. Rovněž se svěřila, že za jejím prosincovým zablokováním zřejmě stojí muži, které odmítla – ti měli její profil nahlásit jako falešný a vzhledem k tomu, o koho se jedná, není divu, že hlášením správce webu uvěřil.

Sharon nyní znovu aktivně hledá partnera a má jasnou představu o tom, jaký by měl být. Ideální muž pro hvězdu filmu Základní instinkt by se neměl pohybovat ve filmovém průmyslu a měl by být po všech stránkách vyrovnaný. Přednost prý budou mít citliví muži, kteří stojí o vztah, v němž se partneři navzájem milují a projevují jeden o druhého zájem.

Související články

Další články