Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sharon Stone v slzách: Po 11 měsíčním synovci přišla i o mladšího bratra Patricka (†57)

Takhle vypadá dnes.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
úmrtí v rodině

Herečka Sharon Stone (64) přišla o svého mladšího bratra Patricka Stonea, který náhle zemřel na infarkt. Herečka k němu měla velmi blízko a jeho odchod jí zlomilo srdce. "Byl to můj svět," napsala na svých sociálních sítích. Patrickovi bylo mu 57 let. 

Ztráta člena rodiny je vždy nesmírně velká bolest. Tu právě zažívá herečka Sharon Stone, která v pondělí večer potvrdila smrt svého mladšího bratra Patricka Josepha Stonea. Na svém Instagramu sdílela společnou fotku, jak svého sourozence objímá kolem krku.

"Odpočívej v pokoji, bratře Patricku Josephe Stone," napsala k příspěvku Sharon. Na sociální síť přidala i video, ve kterém smutně děkuje všem fanouškům i blízkým. "Jako každá rodina vám děkujeme za vaši lásku a podporu v této době nesmírného zármutku a vážíme si všech vašich soustrastí," zmiňuje ve videu hvězda, která přiznala, že Patrick Stone zemřel na infarkt v 57 letech.

Sharon Stone ztratila svého bratra i synovce

Není to ale jediná ztráta, kterou v poslední době herečka utrpěla. Nedávno také odešel Patrickův syn a Sharonin synovec River, kterému bylo pouhých 11 měsíců. Ten zemřel na totální selhání orgánů, jak Sharon potvrdila pro web People.com. Ačkoli to pro celou rodinu byla obrovská tragédie, tak malý River se stal zachráncem dalších tří lidí.

Rodina se totiž rozhodla jeho orgány darovat potřebným. "Můj kmotřenec dokázal zachránit tři životy. Dvě nemluvňata a 45letého muže," řekla Sharon na premiéře The Eyes of Tammy Faye v New Yorku. Jaké orgány byly darovány, ale není jasné. Ke smrti Rivera se vyjádřila i jeho matka a manželka již zesnulého Patricka Tasha. "Moje srdce je roztříštěné na milion kousků," napsala Tasha na svém Facebooku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy