Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Sharon Stone odhalila nohy jako v Základním instinktu: Po mrtvici je zpátky ve formě

Sharon Stone v Základním instinktu z roku 1992 versus Sharon Stone v roce 2020.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Hollywood
Sharon Stone (62) vypadá ve spodním prádle stále neuvěřitelně sexy, navzdory svému věku. Nebojí se ani odhalit holé nožky v sexy provokativním černém body. Herečka, která je sexuálním symbolem od své role ve filmu Základní instinkt (1992) ukázala, že na to pořád ještě má. I po šedesátce totiž vypadá sakra dobře a může si tak občas střihnout roli modelky

Není proto divu, že tento obrázek s chloubou umístila na svůj Instagram a připsala k němu: „Jsem nejen ohromena, ale i vděčná za to, že i v 62 letech mohu dělat modelku. Děkuji všem, kteří si mě letos najali,“ uvedla ke snímku, který jí poslala stylistka Libby Paris.

Sharon Stone je pořád aktivní kočka

Na fotografii je pouze v černém body s rozepnutou saténovou košilí, přičemž ukazuje hlavně své dlouhé štíhlé nohy. V pozadí jí dělá z obrazu společnost Marilyn Monroe (✝36). Fanoušci následně zaplavili její příspěvek ohnivými emotikony a označili ji za nádhernou.

Sharon Stone má za sebou, navzdory pandemii covid-19, úspěšný rok 2020, protože seriál Ratchedevá (v němž na Netflixu účinkuje) získává nadšené recenze.

Stone vyzývá ženy k prevenci

Nedávno u fandů vyvolala obavy, když na sociálních sítích sdílela fotku z nemocničního lůžka. Na něm se ovšem ocitla z praktického důvodu, podstoupila totiž preventivní vyšetření na mamografu. K němu vyzvala i ostatní ženy následujícím komentářem: "Každoroční screeningový mamograf snižuje úmrtnost na rakovinu prsu až o 40 %."

O svůj zdravotní stav se Sharon Stone začala ve zvýšené míře zajímat roku 2001, kdy byla stižena mrtvicí s krvácením do mozku.

Nyní si proto více než kdykoliv dříve váží svého světa, přátel i tří adoptovaných chlapců: Roana Josepha (20), Lairda Vonneho (15) a Quinna Kellyho (14), což potvrdila i britskému týdeníku Hello!. Sama se sice snažila léta otěhotnět, bohužel mnohokrát potratila, proto se rozhodla získat potomky jiným způsobem.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy