Už zítra nás čeká další premiérová řada úspěšného pořadu Zlatá mládež. Někteří si myslí, že opět půjde o pětici zhýčkaných jedinců, kteří mají plno peněz a o normálním životě nic nevědí. Tak to ale nebude.

Druhá řada se zaměří hlavně na lidi, kteří jsou různým způsobem vidět. Těšit se můžete třeba na rapperku Sharlotu, nebo na problémového youtubera MikeJePan. V této sérii se seznámíme i s dvěma nováčky, Klárou a Petrem.

Klára není žádná zhýčkaná fiflena, ale život na vesnici, kde se narodila, jí nic neříká. Miluje ruch velkoměsta a vystudovala oděvní školu. Druhý neznámý je Petr, který dělá příležitostného modela a moderátora.

Pětici uzavírá již známá tvář, extrovert Renato Salerno. Soutěžící se budou muset poprat s různými nástrahami a nepříjemnými situacemi, jako je třeba spaní na lodi s bezdomovci. „Spaní na lodi pro bezdomovce mi dělalo velký problém, ale ne v tom slova smyslu, že bych se těch lidí štítila. Šlo spíše o to, že jsme měli spát v kajutě s dalšími čtyřmi cizími lidmi a bez štábu. Z toho jsem měla strach. Nikdy nevíte, co od jakýchkoliv cizích lidí čekat,“ svěřila se redakci Sharlota, která chtěla účastí v show hlavně zjistit, kde jsou její hranice.

Druhým kritickým bodem bylo, když vzal štáb pětici do Indie. „Nechci, aby to vyznělo xenofobně, to v žádném případě. Ale představte si, že jste najednou v zemi, kde se obyčejní lidé téměř nikdy nesetkali s bílým člověkem. Byli jsme pro ně něco jako atrakce. Všichni si nás fotili a točili a v jednu chvíli byl kolem nás strašný mumraj a to mi nedělalo dobře,“ vypráví Sharlota, která je navíc velmi extravagantní, a proto jistě přitahovala pozornost všech místních.

„Byly kolem nás davy indických lidí. Já a Klára jsem byly oblečené normálně na evropské poměry, o žádnou extravaganci nešlo, a přesto jsme byly terčem sexuálního útoku. Například Kláře jeden z přítomných osahával zadek. A to není zrovna příjemná věc.“

Sharlota se také svěřila s tím, že účinkování nevzala kvůli penězům, ale kvůli tomu, aby zjistila, kde má své hranice. „Beru to jako velkou zkušenost a vím jedno. Nejde mi o to, co dělám, ale s kým to dělám,“ zakončila.

Určitě se máte na co těšit. Show startuje už ve středu ve 20:55 na ČT1 a jednotlivé díly také můžete sledovat ZDE.