Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sharlota promluvila o kožené masce: Dřív se mi za ni smáli, teď byla povinností, říká

Sharlota promluvila o kožené masce: Dřív se mi za ni smáli, teď byla povinností, říká
Zdroj: archiv Sharlota
+ Dalších 9 fotografií
Rozhovor
Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week se od víkendu přišla podívat a samozřejmě i předvést skvělé outfity řada známých českých tváří. Mezi hosty byla také výrazná zpěvačka Sharlota (23), která na sebe v jeden den strhla veškerou pozornost. Dorazila totiž v kožené masce, která upoutala zraky nejednoho člověka. Sharlota nám prozradila, jaká historie se k výstřední masce váže.

Celebritami oblíbený týden módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week odstartoval minulý týden. Na nejrůznějších módních přehlídkách se vystřídala řada českých celebrit, mezi nimiž je i zpěvačka Sharlota. Ta se na týdnu módy ukázala hned několikrát. Pokaždé vynesla úplně jiný outfit a vždy jí to neskutečně slušelo. Kdo Sharlotě pomáhá se stylingem?

Outfity Sharloty

Sharlota má velmi vytříbený styl, který se jen těžko dá okopírovat. Každý její outfit je originální a téměř vždy se Sharlotě na sebe podaří strhnout veškerou pozornost. Oblíbená zpěvačka nám prozradila, že si téměř vše, co se týká oblečení, zařizuje úplně sama. "Outfity od té doby, co působím na scéně, si vymýšlím sama. Oblékám se sama a téměř vše si sháním sama. Samozřejmě mám nějaké spolupráce s různými oděvními značkami, kdy si od nich mohu vzít nějaké oblečení a zakomponovat do outfitu. Ale stejně musím já někam dorazit, já si to vybírám, já si to situuji, já si to dávám dohromady, ale zhruba 95 % veškerých looků na Instagramu jsou vytvořené mnou, pokud se zrovna nejedná o nějaké domluvené focení," řekla Sharlota pro eXtra.cz.

Na jednu z módních přehlídek vynesla Sharlota koženou masku. Zpěvačka nám svěřila, že masku si pořídila už dávno před tím, než vůbec byl nějaký covid-19. "Tuto masku jsem si koupila už před několika lety v jednom punkovém obchodě v centru Prahy. V této kožené masce jsem vyšla na Fashion Week asi před třemi lety, dávala jsem to i na Instagram, že tuhle masku jsem vynesla někdy v minulých letech v rámci outfitu a všichni se na mě koukali jako na blázna, a ve výsledku tento rok to bylo povinností," pousmála se Sharlota.

Také nás zajímalo, jestli Sharlota nosí podobné kožené věcičky i doma. Odpověď možná mnohé překvapí. Sharlota na sebe práskla, že na Instagramu má jen takovou image, ale ve skutečnosti je úplně jiná. "Na spoustu lidí působím drsně. Jenže ve skutečnosti jsem empatickej a hodnej človíček. Tyhle kožený věci doma nenosím, většinou je to jenom součástí outfitu, ale doma to nepoužívám," prozradila Sharlota s úsměvem.

Jak moc to Sharlotě jednotlivé dny na Mercedes-Benz Prague Fashion Week slušelo, se podívejte do fotogalerie.

Jak to vidí Sharlota s koronavirem?

Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week se zpěvačka nebála dorazit. "Nebála. Já se nebojím koronaviru, bojím se úplně jiných věcí," řekla Sharlota.

A co říká Sharlota na přijatá vládní opatření? "Nikdy jsem nijak politice nerozuměla, proto si myslím, že mi nijakým způsobem nepřísluší vládní opatření kritizovat. Co se týká nákazy, myslím si, že je ta situace samozřejmě nešťastná. Ovšem nějaké kroky a opatření mi přijdou vůči celé společnosti dost drastické. Přijde mi, že už potom netrpí jen nemocní, ale tak nějak celá společnost," dodala Sharlota.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy