Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Shannen Doherty vypadá fakt hrozně. Co se to s krásnou Brendou stalo?

To byla ale hezká dívka.
Zdroj: profimedia.cz / Facebook
Snad není nikdo, kdo by si nepamatoval rozkošnou Brendu Walshovou z trháku Beverly Hills 90210. Její představitelka Shannen Doherty se změnila k nepoznání. To neuvěříte, co se z ní stalo za obtloustlou holku od vedle.

Milovaly ji miliony mužů, byla snem a modlou, prostě naše správňácká Brandona, která milovala Dylana. Jenže ani u ní nebyl zub času milosrdný. Když se objevily její nejnovější fotky, tak nikdo by v ní nehledal tu krásnou Shannen Doherty.

Herečka přibrala snad tunu a je oteklá jak Džambulka po tahu v Itálii. Jenže bohužel je to realita. Podepsala se na ní nepovedená manželství a v nedávné době krutá rakovina prsu. Málokdo by věřil, že je to hvězda kultovního seriálu devadesátých let Beverly Hills 90210.

Shannen se dávno o sebe přestala starat. Po úspěchu v seriálu o pořádnou roli nezavadila. Mohlo za to i její namyšlené a arogantní jednání s producenty, ale i s hereckými kolegy. Naposledy si ji můžeme pamatovat z Čarodějek, kde ale nakonec kvůli svému chování byla vyměněna.

Poté měla začít nezřízeně pít a jít z jedné mužské náruče do další, což se na ní nebývale podepsalo. Před pár měsíci ještě vyšlo najevo, že se pere s rakovinou prsu, ale místo toho, aby se začala léčit, tak z toho vinila, koho šlo. Snad se známá Brenda zmátoří, poslechne lékaře, zklidní se a začne myslet i na své zdraví a budoucnost, jinak to může mít špatný konec.

Související články

Další články