Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Shannen Doherty neskutečně září: Porazila zákeřnou rakovinu a nikdy nevypadala lépe

Je to pořádně silná žena!
+ Dalších 25 fotografií
Shannen Doherty (46) zvítězila nad zákeřnou rakovinou. Sice to v jednu chvíli vypadalo, že svůj boj prohraje, ale tuhle variantu si odmítali připustit jak fanoušci, tak členové rodiny. Seriálová Brenda z Beverly Hills 90210 je pořádný držák a svého života se nehodlala jen tak vzdát. Nakonec nad nemocí vyhrála a nyní září štěstím. Navíc se jí pomalu vrací její krása, o které si mnoho lidí myslelo, že je nenávratně pryč.

Shannen Doherty sváděla v posledních letech boj s rakovinou. Oporou jí byla maminka Rose i manžel Kurt Iswarienko. Lékaři objevili Shannen agresivní rakovinu prsu po čtyřicítce. Za celou dobu svůj boj jedinkrát nevzdala a bojovala, aby dostala novou šanci na život. A to se jí povedlo.

Herečka bojovala i přesto, že to v jednu chvíli nevypadalo vůbec dobře a i ti největší optimisté a fanoušci se pomalu začínali smiřovat s tím, že to nejspíše jejich oblíbenkyně nevyhraje. Seriálová Brenda se ale odmítla vzdát a bojovala jako lvice.

Nakonec dokázala hnusnou rakovinu porazit a radovat se z druhé šance. Hodně lidí si po jejím vyhraném boji začalo všímat toho, že rakovina jí vzala veškerou krásu. Všichni byli rádi, že nemoc porazila, ale chtěli zpátky krásnou herečku.

Nyní to vypadá, že její půvab a šarm jsou zpět. Herečka získává zpět svou ztracenou krásu a chlubí se rozkošnými snímky na Instagramu. Jak někteří tvrdí, chtělo to jen čas a trpělivost. Co říkáte? Vypadá Shannen každým dnem lépe?

Mohlo by vás zajímat

Další články