Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Shannen Doherty svádí boj s rakovinou prsu: Těchto 15 slavných žen zákeřnou nemoc porazilo

Shannen Doherty svádí boj s rakovinou prsu: Těchto 15 slavných žen zákeřnou nemoc porazilo
Zdroj: koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
léčba
Shannen Doherty (48) svým fanouškům přiznala, že se jí vrátila rakovina prsu. Pro herečku, která s touto nemocí už jednou bojovala a v roce 2017 nad ní zdánlivě vyhrála, byla diagnóza zdrcující. Mezi slavnými kolegyněmi by však našla spoustu žen, které by ji v těžkých časech podržely. Mnoho z nich si totiž podobným soubojem také prošlo.

Pro Shannen Doherty, které se rakovina prsu vrátila ve čtvrtém stádiu, je naděje na úplné vyléčení v podstatě nulová. Podpůrná léčba ale může nádor zmenšit či stabilizovat, Brenda z Beverly Hills 90210 má tak šanci žít ještě několik let.

Velkou podporou by Shannen mohl být zástup slavných žen, které s rakovinou prsu také bojovaly. Ty totiž, stejně jako ona sama, moc dobře ví, jaké pocity se s touto diagnózou pojí a jaké je s nemocí válčit.

Ze zahraničních celebrit to byla například Christina Applegate známá ze seriálu Ženatý se závazky. Té byla zákeřná choroba diagnostikována v roce 2008, v té době bylo herečce 36 let. Stejnou nemoc prodělala i její maminka a proto se Applegate rozhodla, že si nechá odstranit obě ňadra.

České bojovnice

Rakovinu prsu přeprala i národem milovaná Hana Maciuchová, která ji porazila především díky včasné diagnóze a velké soustředěnosti na svůj zdravotní stav. S nemocí bojovala i česko-francouzská šarmantní dáma Chantal Poullain, která se podle dostupných informací ani během léčby nevzdala kouření.

Na další slavné ženy, které zápasily s rakovinou prsu, se podívejte v galerii. Není pochyb o tom, že právě ony by byly Shannen Doherty v jejích těžkých časech velkou oporou.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy