Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Shannen Doherty bojuje s rakovinou: Na pomoc jí přispěchaly kolegyně z Čarodějek

Zdroj: WB Television Network
+ Dalších 18 fotografií
podpora
V úterý Shannen Doherty (48) oznámila světu šokující informaci - herečce se vrátila rakovina prsu ve čtvrtém stádiu. Kromě její rodiny a několika nejbližších přátel o jejích útrapách nikdo nevěděl. Proto když se někdejší kolegyně ze seriálu Čarodějky smutné zprávy doslechly, poslaly jí vzkazy plné podpory.

Shannen Doherty má za sebou nejnáročnější rok svého života. Krátce předtím, než zesnul její velmi dobrý přítel a láska ze seriálu Beverly Hills 90210 Luke Perry, se dozvěděla, že se jí vrátila rakovina prsu ve čtvrtém stádiu.

Už rok se Shannen potýká s informací, že její tělo svádí boj s nemocí, jež je ve stádiu, ve kterém ji už není možné porazit. Veřejnosti se rozhodla smutné zprávy sdělit až kvůli soudní bitvě s pojišťovnou, během níž by její diagnóza vyšla najevo způsobem, jakým by si to sama nepřála.

O návratu rakoviny prsu věděla hereččina rodina a vzhledem k pracovním povinnostem se o ní dozvěděli i kolegové ze seriálu Beverly Hills 90210. To byli jediní lidé, kteří po dlouhé měsíce Shannen podporovali a věděli, s čím se potýká.

Bolestné zjištění

O špatném zdravotním stavu své kamarádky a bývalé kolegyně se herečky ze seriálu Čarodějky dozvěděly až z televize. Neváhaly ani minutu a na Instagramu poslaly Shannen dojemné vzkazy plné podpory.

„Držím tě pevně ve svém srdci,“ napsala Alyssa Milano alias Phoebe. Vzkaz poslala i Rose McGowan, která v Čarodějkách nahradila Shanneninu postavu poté, co zemřela. „Jsme s tebou. Jsi odvážná a inspirativní bojovnice. Posílám ti sílu a mír na tvé cestě,“ napsala seriálová Paige.

Holly Marie Combs, která v seriálu hrála Piper, se ke smutné informaci zatím nevyjádřila. Podle dlouholetých spekulací se ale s Doherty nikdy neměla ráda, a tak je možné, že informaci o její nemoci přejde bez komentáře.

Související články

Další články