Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Shannen Doherty bojuje s posledním stádiem rakoviny s grácií: Vzkaz plný naděje

Shannen Doherty bojuje s posledním stádiem rakoviny s grácií: Vzkaz plný naděje
Zdroj: Shannen Doherty archiv
+ Dalších 16 fotografií
boj
Shannen Doherty (48) se v současné době pere s nelehkým životním osudem. Nedávno oznámila smutnou skutečnost, že se jí vrátila rakovina a tentokrát ve čtvrtém stádiu. Rok tuto informaci herečka tajila a nyní šla s pravdou ven. Shannen Doherty se snaží žít plnohodnotným životem a na sociálních sítích se svěřila, jak se zákeřným onemocněním bojuje.

První boj s rakovinou vyhrála

Shannen Doherty svádí boj s rakovinou od roku 2015, kdy se veřejnosti a fanouškům svěřila, aby tak mohla motivovat další ženy, které si prochází náročnou léčbou rakoviny prsu.

„Ano, mám rakovinu prsu a v současné době podstupuji léčbu. Nadále se snažím správně jíst, cvičit a zůstat pozitivní. Jsem moc vděčná rodině, přátelům a lékařům za jejich podporu. A pochopitelně i svým fanouškům, kteří při mně stojí,“ napsala na sociální sítě, když bojovala s rakovinou poprvé.

Hvězda legendárního seriálu Beverly Hills 90210 své fanoušky pravidelně informovala o svém zdravotním stavu a pocitech, které právě prožívá. Mnohdy se jednalo o fotky, které vháněly lidem slzy do očí. Shannen se ale nehodlala vzdát a o rakovině prsu veřejně mluvila v televizi a dalších rozhovorech.

V roce 2016 se během živého vysílání rozplakala, tehdy totiž otevřeně promluvila o tom, že kvůli rakovině už nikdy nebude moct mít děti. O rok později ale přišla skvělá zpráva, když herečka z úst lékařů slyšela, že je její rakovina pryč.

Rakovina je zpátky v posledním stádiu, ale Shannen bojuje

V únoru roku 2019 se Shannen Doherty doslova zhroutil svět. Dozvěděla se, že rakovina se jí vrátila a tentokrát v posledním stádiu. Pouhý měsíc po této smutné zprávě zemřel její nejlepší kamarád a seriálový milenec Luke Perry. Herečka jeho památku uctila v seriálu.

Pravdu před světem Shannen tajila dlouhý rok a k přiznání se rozhodla kvůli soudní bitvě s pojišťovnou. Návrat rakoviny prsu byl totiž ve spisech, z nichž by se informace dostala na veřejnost cestou, jaká by pro ni rozhodně nebyla příjemná. A tak se herečka rozhodla po svém.

Před pár dny informovala na sociálních sítích, jak válčí s rakovinou. Shannen vypadá skutečně perfektně a bojuje jako lev. „Po roce, kdy jsme se vypořádávala s rakovinou, jsem zpátky. Starám se o sebe každý den. Není to vždy snadné. Mám dny, kdy jsem v depresi nebo líná, ale s pomocí přátel to překonám," vzkázala svým fanouškům skrz fotku s přáteli a ukázala, že se nyní snaží stravovat hlavně zdravě.

"Byl to skvělý týden. Cítím se líp. Moje kůže je naživu a já taky," dodala bojovnice Shannen Doherty.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy