Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sháníte vánoční dárky pro ženy? Máme pro vás 6 skvělých tipů

Sháníte vánoční dárky pro ženy? Máme pro vás 6 skvělých tipů
Zdroj: GetFound
Vánoční dárky
Už jste vypotřebovali veškeré nápady na dárky pro kamarádku, maminku nebo babičku? V článku jsme pro vás sepsali 6 dárků, které ještě stihnete pořídit. Nechte se inspirovat a čtěte dál.

Krásný sonický kartáček

Klasické kartáčky neodvádí tak dobrou práci jako ty elektrické. Pokud víte, že vaše maminka nebo kamarádka, žádný elektrický kartáček nemá, kupte jí ho. My doporučujeme sonický kartáček Oral-B Pulsonic Slim Clean v růžové barvě, který šetrně, ale přitom intenzivně čistí zuby, jazyk a dásně. Očekávat můžete 2 režimy čištění, dlouhou výdrž baterie (až 14 dní na jedno nabití) a časovač. Časovač patří mezi chytré vychytávky, které zajistí důkladné vyčištění všech zubů.

Epilace i ve vodě

Aby se vaše kamarádka nemusela každé dva dny holit, pořiďte jí epilátor. Velmi dobrou volbou je epilátor Braun Silk Epil pro suché i mokré použití. V balení je několik hlavic, které usnadní epilaci v oblasti bikin a jiných citlivých míst. Masážní kotoučky a široká hlavice se 40 pinzetami urychlí a zpříjemní celkový proces. Funkce SensoSmart hlídá tlak vyvíjený na pokožku během epilace, což chrání před zraněním. Skvělý dárek před létem, kdy si ženy na hladké pokožce zakládají.

Nový vysavač s velkým výkonem

Starým vysavačům s malým výkonem a vysokou hlučností, už dávno odzvonilo. Pořiďte své mamince nebo babičce výkonný vysavač, který není hlučný, je lehký a vysaje opravdu vše. Už žádné zametání, protože vysavač nezvládl svou práci. Nejlepší volbou jsou tyčové vysavače, které se snadno ovládají. Nejsou těžké a vysají během pár minut celý byt. Určitě se také vyplatí investice do robotického vysavače, který si vysávání řídí sám. Jen dejte pozor, aby v bytě nebyly moc vysoké prahy. Robotické vysavače se dají ovládat pomocí aplikace.

Dekorativní akvárium

Akvárium neslouží jen pro umístění rybiček, je to i krásná dekorace do bytu. Aby vypadalo opravdu reprezentativně a stalo se hlavním prvkem v bytě, vyberte vhodnou akvarijní dekoraci Takový dárek ocení třeba vaše babička nebo maminka.

Vynikající volbou je paludarium, které vypadá jako polouzavřené akvárium. Vespod je klasické akvárium a nahoře rostliny vystupující do prostoru. Paludarium zaujme na první pohled.

Fotokalendář jako první krok do nového roku

Fotografie se v posledním desetiletí ukrývají na paměťových kartách. Proto je vynikající nápad vyrobit fotokalendář z vlastních fotek Takový dárek ocení přítelkyně, maminka, babička i kamarádka. Fotokalendář naplňte oblíbenými fotkami. Mohou to být fotky rodinných příslušníků, mazlíčků nebo vzpomínky z výletů. Díky takovému kalendáři bude celý rok o něco příjemnější.

Pepřový sprej jako účinná obrana

Mít u sebe něco, čím se dá v případě potřeby bránit, je naprosto nezbytné. Sice se může zdát, že “mně se nic nestane”, ale statistiky mluví jinak. Proto své dceři, mamince nebo kamarádce věnujte pepřový sprej. Je to malinkatý pomocník, díky kterému se bude při noční cestě cítit o trochu bezpečněji. Po rozbalení se spolu podívejte na to, jak se pepřový sprej má správně používat. Spousta sprejů se dá připnout na klíče, což je nejlepší způsob, jak ho nosit stále u sebe.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy