Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Shakira v šoku: Po městě ji honili šílení divočáci, sežrali jí kabelku

Shakira
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
děsivý zážitek

Popová superstar Shakira se podle svých slov stala obětí náhodného útoku dvojice divokých prasat při procházce barcelonským parkem se svým osmiletým synem. Celý příběh sdílela na svém Instagramu.


Kolumbijská zpěvačka Shakira uvedla, že na ni zaútočila divoká prasata během procházky v parku ve španělské Barceloně. Na místě byla se svým osmiletým synem. Divočáci ji prý napadli nečekaně, pak se zmocnili i její kabelky a utekli s ní do lesa.

Svůj bizarní příběh sdílela na svém Instagramu. Držela při tom potrhanou kabelku směrem k fotoaparátu se slovy: „Podívejte se, jak mi dva divočáci, kteří na mě v parku zaútočili, zničili kabelku.“ „Sebrali moji kabelku, odnesli do lesa a v ní i můj mobilní telefon,“ pokračovala zpěvačka. „Zničili všechno.“

Poté se obrátila na svého syna, jehož otcem je barcelonský fotbalista Gerard Piqué, a řekla: „Milane, řekni pravdu. Řekni, jak se tvá máma postavila divočákovi!“

Divočáci jsou stále agresivnější

Shakira je zatím poslední obětí stále agresivnějších prasat, která v posledních letech vpadla do katalánského hlavního města. V roce 2016 obdržela španělská policie 1187 telefonátů o divokých prasatech, která útočí na psy, drancují krmítka pro kočky, zdržují provoz a narážejí do aut ve městě.

V roce 2013 se jeden městský policista pokusil převzít odpovědnost za problém sám a střílel na kance služebním revolverem, ale prase minul a zasáhl svého kolegu. Divočáci, kteří mohou přenášet nejrůznější choroby, jsou zařazeni mezi nejinvazivnější druhy na světě a mohou přežít téměř v jakémkoli prostředí. Zvířata stále více přitahují města, kde žijí z odpadků vyhozených lidmi.

Počet divokých prasat explodoval po celé Evropě. Nejnovější odborné odhady nyní uvádějí přes 10 milionů prasat na celém kontinentu. V loňském roce vyvolali policisté v Římě pobouření, když střelili rodinu divočáků, kteří zabloudili na dětské hřiště, uklidňujícími šipkami a poté jim dali smrtící injekce.

Související články

Další články