Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Shakira si po nevěře Gerarda Piqueho našla zajíčka: Randí s o 16 let mladším hercem

Zpěvačka Shakira chodí s hercem Lucienem Laviscountem, který si zahrál i v jejím videoklipu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Vztah

A je to potvrzeno. Kolumbijská zpěvačka Shakira (47) randí s britským hercem Lucienem Laviscountem (31), který se objevil také v jejím videoklipu Puntería. Podle informací webu Daily Mail se však zpěvaččini přátelé obávají toho, že chce herec tímto krokem jen získat více slávy.

Shakira už není sama. Po rozchodu s fotbalistou Gerardem Piquém (37) si totiž našla nového kolouška. Podle webu Daily Mail randí s jednatřicetiletým britským hercem Lucienem Laviscountem, který se objevil například v seriálech Emily v Paříži, Podfu(c)k, Skins či Scream Queens.

Spekulace ohledně jejich možného románku se začaly množit po zveřejnění videoklipu Shakiry a Cardi B s názvem Puntería. Polonahý Lucien v něm hladí kolumbijskou zpěvačku po tváři a nechybí ani žhavé polibky. Několik dní po natáčení klipu byli spatřeni, jak si užívají romantickou večeři v italské restauraci Carbone v New Yorku, jak napsal E! Online.

Přátelé mají strach

Jenže kamarádi Shakiry mají o zpěvačku strach. „Shakira se zoufale snaží zamilovat, ale její přátelé jsou znepokojeni, protože Lucien se snaží pomalu šplhat po celebritím žebříčku a chce, aby lidé znali jeho jméno. Ženy, se kterými byl, jsou všechny velmi odlišné. Nyní se vídá se Shakirou a ta chce lásku,“ uvedl zdroj blízký Shakiře.

Shakira se v minulém vztahu pořádně spálila. Se španělským fotbalistou Gerardem Piquem se poznali v roce 2010 při natáčení videoklipu Waka Waka (This Time for Africa). O rok později už svůj vztah potvrdili. Společně se jim narodili dva synové - Milan Piqué Mebarak a Sasha Piqué Mebarak. Jenže v roce 2022 se Shakira s fotbalistou rozešla, a to kvůli údajné odhalené nevěře z jeho strany. Gerard si rychle našel náhradnici a začal chodit s pětadvacetiletou PR studentkou Clarou Chia Marti.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy