Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sezonu letních VIP svateb odstartoval hokejista Červenka. Potají si vzal nějakou blonďatou modelku

VIP svatba proběhla o víkendu.
Zdroj: Profimedia.cz
Tak je tu léto, které se nenese jen v duchu dovolených, ale i svateb. A hned zkraje tu máme jednu celebritózní. Praštil do toho hokejista Roman Červenka, který si za ultra mega hyper bezpečnostních opatření vzal svoji přítelkyni Veroniku.

V sobotu v luxusním hotelu někde za Prahou se z hokejisty Červenky stal ženáč. Za manželku si vzal po tříleté známosti přítelkyni Veroniku Machovou, která kdysi dávno byla finalistkou Miss. Českou republiku dokonce reprezentovala na Miss World v Číně, kde se dostala do první čtyřicítky krásek. Ten životopis se píše sám. Pak se stala matkou (s Červenkou má dvouletého syna) a módní návrhářkou.

Svatba byla přísně utajená a nebýt VIP zpráv, svět by se o ní nedozvěděl, což by byla ohromná škoda. Na veselku novomanželé pozvali jen hrstku nejbližších přátel a rodinu. Celý hotel pak hlídala ochranka, aby do blízkosti páru neproklouzla ani jedna nezvaná myška, rautuchtiví novináři, Holubí letka nebo netrpěliví paparazzi fotografové.

Machová se kvůli Červenkovi vzdala své rozjeté kariéry a žila s ním během jeho hokejového angažmá někde na Sibiři. Teď mu křivdíme, s Petrohradem totiž vyhrál ruskou KHL, po sezoně si ale hledá nové angažmá, takže kde budou žít, nad tím zatím visí otazník.

Související články

Další články