Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sezona vánočních zrůdiček: Danuše Nerudová se pochlubila připáleným cukrovím a ukázala rodinku

Danuše Nerudová se nebojí přiznat, že ne ve všem je dokonalá.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením Danuše Nerudové
+ Dalších 6 fotografií
vánoce

K adventnímu období neodmyslitelně patří i pečení vánočního cukroví. S první várkou vanilkových rohlíčků se pochlubila na Instagramu i prezidentská kandidátka Danuše Nerudová. Ty se jí ovšem nepovedly tak, jak si plánovala. "Myslím, že letošní sezonu vánočních sladkých zrůdiček může Nikol Štíbrová považovat za zahájenou," reagovala tak na herečku a influencerku, které se cukroví nepovedlo minulý rok.

"Za každým úspěchem stojí řada připálených plechů. Myslím, že letošní sezonu vánočních sladkých zrůdiček může Nikol Štíbrová považovat za zahájenou." Tímto popiskem okomentovala kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová na Instagramu svoji letošní první nadílku vanilkových rohlíčků.

Štíbrová: Trocha moučkového cukru to spraví

Z fotky je vidět, že cukroví je spálené. "Trocha moučkového cukru to spraví. Danuše, posunula jste laťku celkem vysoko, ale on Vás někdo brzo trumfne, nebojte. Jdeme zadělávat na perníčky," okomentovala příspěvek Nikol Štíbrová, které se cukroví nepovedlo loňský rok.

Na rodinné pohodě u Nerudových však ani tento drobný zádrhel nic nezkazil. Prezidentská kandidátka se totiž vzápětí pochlubila další fotografií, na které i se svým manželem a syny společně zapalují první svíčku na adventním věnci.

"První svíčka, kterou jsme dnes zapálili, symbolizuje naději. Dodejme ji všem, kteří s ní období Vánoc nevyhlíží. Ze srdce každému v naší zemi přeji, aby mohl svátky trávit v kruhu svých nejbližších a pokud možno bez obav," napsala k příspěvku Nerudová s dovětkem, že ne všichni si vlivem horší ekonomické situace mohou letos dopřát takové Vánoce, jaké by chtěli.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy