Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sezona superkár: Do Londýna se sjíždějí boháči. Už jste viděli auto poseté milionem krystalů?

+ Další fotografie
Posledních pár let se během léta stahují do Londýna boháči z Kataru, Kuvajtu nebo Saúdské Arábie. Utíkají před vedrem ve svých zemích a nenechávají doma ani své miláčky na čtyřech kolech. Sezona superaut, jak je nazývána, je tu. Podívejte se na to nejlepší, co se teď Londýnem prohání.

Je jedno, jestli milujete auta, nebo vám jsou fuk. Tyhle nadupané káry by dokázaly zvednout ze židle i tu nejzatvrzelejší eko bytost, která nevleze do auta, jak je rok dlouhý. Jedním slovem LUXUS.

Jestli se ještě v létě do Londýna chystáte, dost možná potkáte Porsche 918, Bugatti Veyron, přehlídku aut značek Ferrari a Lamborghini. Ale objevil se tu i jeden doslova skvost.

Nejspíš to bude rouhání, když řekneme, že je tak trochu kýčem, ale v tamních ulicích se prohání jedna blyštivá střela… Mercedes CLS 350. Zmiňujeme ho především proto, že je pokrytý milionem krystalů Swarovski. Když jede v noci a odrážejí se od něho světla lamp, vypadá jak stroboskop.

Ostatně tenhle stroj vyvolal v Londýně pozdvižení už loni. Turisté i místní si ho chodili fotit. Jak vypadá tahle blyštivá paráda, když se dá do pohybu, na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články