Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Seznamte se: Tohle je rodina, která všechny své děti posílá do soutěží krásy

Matka Natalia a David mají šest dětí a všechny ženou odmala do
soutěží krásy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Natalia (32) a David (34) Adlingtonovi mají šest dětí a všechny do jednoho si podle nich užívají skvělé dětství. Obrážejí totiž různé soutěže krásy, i když ten nejmladší, tříletý, se ještě bez dudlíku neobejde.

Matka Natalia tvrdí, že takto v dětech udrží dlouho jejich nevinnost, ale když se člověk podívá na jejich fotky, o nevinnosti nemůže být ani řeč. Nejstarší dceři Jasmine je sice třináct let, ale už vypadá tak na osmnáct, pětiletá Poppy je zmalovaná hůř než striptérky od tyče.

Rodina Adlingtonova dětskými soutěžemi žije a své potomky žene pod světla ramp, už jen co se naučí chodit. V Anglii totiž začínají být dětské miss stejně populární jako v USA, ačkoliv všude po světě čelí tyto soutěže obrovské kritice.

Například ve Francii jsou už dětské miss postaveny mimo zákon a na jejich pořadatele čeká hodně vysoká pokuta, pokud se budou snažit obejít zákon. Rodiče těchto dětí ale zákaz nechápou, jejich děti prý nejsou vystavovány jako sexuální objekt. A to i přesto, že pětiletá Poppy se nechává fotit v bikinách.

Mezi ostré kritiky dětských soutěží patří i řada celebrit, nejhlasitěji se ozývá třeba Sharon Osbourne, která kolikrát ve své talkshow nechala konfrontovat matky dětských miss nejen se sebou, ale i s nesouhlasným publikem.

Související články

Další články