Říká si Lavish a vlastně se ani neví, jestli je to jeho pravé jméno. Lavish je sedmnáctiletý mladík ze San Franciska, jehož otec se údajně dostal do Forbes žebříčku největších pracháčů světa a Lavish se rozhodl, že to dá lůze pořádně sežrat.

Na Instagramu a na Twitteru má téměř sto tisíc odběratelů a ty všechny do jednoho provokuje svými fotkami, kde se válí ve vaně v moři peněz, přivazuje svazek bankovek na heliové balonky a pouští je do světa, do záchodu vylévá všechny ty Perriery a Eviany a stěžuje si, že jeho dům je tak obrovský, že má problém chytit všude wi-fi, a co má dělat, když se mu během převlékání zachytily vlasy do hodinek nejnovější řady značky Rolex. A taky se mu všech jeho šest iPhonů nevejde najednou do kapsy.

Prostě závažné problémy prvního světa.

Lidé ho svorně nenávidí nebo se mu smějí či ho považují za trolla, jak má být. Lavish dokonce provokuje svým bohatstvím i Kim Kardashian, které poslal vzkaz, že oproti němu je pouze chudá dělnice, která má jen jeden Rolls-Royce a několik Ferrari.

Že je celý elaborát psaný mizernou angličtinou a plný hrubek asi netřeba dodávat. Hlavně že jsou tady ty peníze a perlivá voda teče nejen z umyvadla, ale splachuje se jí i záchod. Pak je i nulová znalost mateřského jazyka úplně jedno.