Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Seznamte se se ženou, která 14 let žila s rodinkou skládající se pouze z figurín z obchodu!

Velkolepá svatba s bláznem. Nebo umění!
Zdroj: suzanneheintz.prosite.com

Co je člověk schopen udělat pro umění? Očividně hodně. Co je schopen člověk udělat proto, aby dokázal něco, čemu ostatní nevěří? Asi ještě víc!

Suzanne Heintz je umělkyně, která se rozhodla dokázat, že i když je člověk bez partnera nebo partnerky, může žít velmi šťastný život. Zejména na single ženy se společnost dívá skrz prsty a Suzanne chtěla ukázat, že na tom být single nic není. Dokazovala to 14 let. Velmi bizarním způsobem.

Nechtěla už odpovídat na otázky, kdy se konečně vdá, a pořídila si rodinku z figurín z obchodu. Svého manželadítě, se kterými sdílela domácnost a dokonce je brala i na dovolenou.

„Říká se, že nemůžete jít a koupit si rodinu. A co když můžete? Já to udělala,“ vysvětluje. „Děláme všechny klasické rodinné věci.“ Jenom ji manžel a dospívající dcera ani trošku neotravují.

Říká, že je šťastná a rodinku z figurín měla jen proto, aby mohla nafotit uměleckou sérii fotek, ale klidně by se celou tu dobu krásně obešla i bez nich.

Související články

Další články