Je mu teprve sedmnáct a ještě má před sebou maturitu, ale už nyní se o něm ví, že z něj roste budoucí velký muž Ameriky. Supergénius. Kwasi Enin je synem přistěhovalců z Ghany a rád by jednou měl lepší budoucnost než jeho rodiče, kteří sice oba pracují jako ošetřovatelé, ale Kwasi by se rád stal třeba kardiologem.

Podal si proto přihlášku na osm prestižních univerzit, které mají nejen v USA, ale i ve světě silné jméno. Chtěl se dostat aspoň na jednu z nich, jaké ale bylo jeho překvapení, když jej přijali na všechny.

Brownova, Kolumbijská, Cornellova, Dartmouth, Harvardova, Princeton, Yaleova a Pensylvánská univerzita, to jsou špičky vzdělávání a všechny mají zájem o nadaného Ghaňana. Multitalent z Long Islandu je vynikající úplně ve všem, na co kdy sáhne.

Kromě toho, že je nadaný muzikálně, tedy hraje na violu a chodí zpívat do sboru, věnuje se sportu a ještě navíc u studia na střední škole pracuje dobrovolně na radiologickém oddělení místní nemocnice.

Přestože si může vybrat z osmi směrů, kterým se jeho budoucnost bude ubírat, už teď má téměř jasno, nakonec by to mohla vyhrát Yaleova univerzita: „Myslím si, že představuje vše, co po univerzitě chci, a to je přátelská rodinná atmosféra, vynikající vzdělání, rozmanité osazenstvo a v neposlední řadě i finanční výpomoc,“ řekl Kwasi deníku The New York Daily News.