Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Seznamte se s největší slavomankou: Tahle žena si vymyslela nemoc, jen aby se o ní psalo! Jakou?

Victoria Jones se strašně snaží být slavná, ale hele… Radši se na to
vykašli.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Chcete být strašně slavní a mít o sobě článek v novinách, abyste ho pak mohli ukazovat mamince a sousedkám? Tak si vymyslete fobii. Z neexistujících zvířat.

Cesta ke slávě je kolikrát hodně rychlá. Když neumíte nic kloudného, čím byste si zasloužili pozornost tisku, prostě si vymyslete neexistující nemoc nebo fobii z neexistujících zvířat, oslovte jeden z největších deníků a buďte si jisti, že se od nich někdo chytne!

Protože čím větší úlet, tím víc to lidí zajímá.

Osmadvacetiletá Victoria Jones, matka dvou dětí ze Sussexu, totiž tvrdí, že má fobii z dinosaurů a dostala ji jako malá, když poprvé v deseti letech viděla Jurský park. Má tak strašný strach z vyhynulých zvířat, že ani v noci nevychází sama z domu!

Zavolala si do našeho konkurenčního (a méně čtenějšího, samozřejmě) serveru MailOnline a tam někomu ten svůj příběh popsala. Ten někdo to uslyšel a řekl si, že ta ženská je dobrý magor, ale že by se z toho dalo vytěžit, tak za ní přijeli, nafotili s ní hororové fotky a udělali zpověď, kde se Victoria mimo jiné vyznává z toho, že je vždy připravená na útěk před dinosaurem.

Samozřejmě že nás to taky zaujalo. Tohle totiž zaujme každého. My jsme se zasmáli, čtenář se zasměje, vlk se nažere a koza zůstane celá. Paní bude mít ještě navíc radost, že o ní píšou v novinách a sousedky jí budou závidět.

Gratulki!

Související články

Další články