Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Seznamte se s mužem, který vaří skvělá jídla z popelnic! Neutratí za suroviny ani korunu a jeho recepty jsou hitem!

Seznamte se s mužem, který vaří skvělá jídla z popelnic! Neutratí za suroviny ani korunu a jeho recepty jsou hitem!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Většina lidí přemýšlí, jak jíst zdravě a přitom za jídlo moc neutrácet, a Maximus Thaler z Bostonu na to přišel. Za suroviny neutratí ani korunu a přitom si hoduje daleko lépe než kdokoliv z vás! Víte, jak to dělá? Vybírá totiž popelnice!

Maximus po nocích obráží supermarkety v Bostonu a leze jim do popelnic, kde se přes noc nakupí spousta zdravých a čerstvých surovin. Obchody totiž vyhazují potraviny, které mají porušený obal nebo nejsou v originálním balení. Zákazníci je takto nekupují, ale samotným potravinám přitom nic není.

Spolu s přáteli pak jídlo nanosí k sobě domů, kde jej pečlivě roztřídí, umyjí a uskladní. Maximus má doma dokonce víc surovin, než dokáže s kamarády spotřebovat. V kontejnerech nachází čerstvé maso, zeleninu, brambory, džusy a šťávy, ovoce, bylinky, cokoliv.

Z popelnicového jídla pak vaří a své recepty vystavuje na internetu. Říká si freegan a jeho způsob obživy se stal hitem, ostatní ho začínají následovat.

Maximus chce dokonce otevřít i restauraci, kde by se jídlo ze surovin sebraných v popelnicích podávalo zdarma. Šli byste se tam najíst? Podle všech, komu mladík uvařil, jsou jeho recepty famózní. A nestojí ani korunu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy