Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Seznamte se s kočkou Niki, nejlínějším stvořením na světě

Niki je příznačná tím, že se chová jako váš starý.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Nepřipomíná vám tato kočka někoho? Ano, chová se jako vy. Tato šikovná kočička Niki pochází z Ruska a je hvězdou internetu. Její schopnost rozvalit se na sedačce jako člověk je tak proslulá, že se Niki může chlubit i s tričky se svou vlastní podobiznou, a dokonce byla v televizi.

Tříletá Niki si svou nejčastější sedací pozici oblíbila, už když byla malé koťátko. Majitel této nadané kočky v ní uviděl potenciál a začal zveřejňovat její fotky na Facebooku. Příspěvky měly velký úspěch, Niki se dostala až do televize a díky reklamním tričkám si majitel trochu namastil kapsu a mohl své kočičce koupit roztomilý obleček, viz galerie.

„Zpočátku si Niki takto sedala jen občas, postupem času to začala dělat každý den. Rozvaluje se úplně všude, na podlaze, v koupelně, na stole, na skříni, v křesle, na gauči, prostě všude,“ práskl na kočku pyšný majitel.

Související články

Další články