Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Seznamte se s budoucí odvážnou Miss America! Této dívce chybí ruka, přesto se chce stát novou královnou krásy!

Nicole Kelly tvrdě trénuje na novou Miss.
+ Další fotografie

Myslíte si, že modelky musí mít vždy dokonalé míry a vůbec být bez chybičky? Není tomu vždycky tak, nová Miss Iowa Nicole Kelly sice splňuje kritéria modelky, ale chybí jí jedna ruka.

23letá americká kráska se bez předloktí už narodila a podle ní ji to neomezuje v ničem, co chce dělat. Hraje baseball, plave a tančí. V současné době se připravuje na Miss America, kde bude reprezentovat stát Iowa. Nicole doufá, že korunu vyhraje a inspiruje ostatní k překonání jejich problémů. „Chci uveřejnit svůj příběh. Jsem tady ne proto, že vypadám jinak, ale protože mám inteligenci a schopnosti, které Miss America musí mít,“ líčí postižená dívka.

Ale jelikož sláva má i svou temnější stránku, je Nicole zaplavena ustavičnou mediální pozorností. Reakce lidí jsou různé. Někdo je vystrašený a někdo Nicole lituje. Ona sama si však na média nestěžuje, protože jí pomáhají upozornit na osoby se zdravotním postižením.

Kdyby Nicole nakonec opravdu Miss America vyhrála, nebylo by to poprvé, kdy soutěž vyhrála postižená dívka. Průkopnicí byla v roce 1995 Heather Whitestone z Alabamy, která trpěla sluchovým postižením.

Mohlo by vás zajímat

Další články