Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Rychlá seznamka s Nikol Trojanovou na vlastní kůži: Za 4 minuty najdete životního partnera. Já jich našla několik!

Zkuste speed dating. Rozhodně stojí za to!
+ Dalších 42 fotografií
V příjemném prostředí elegantního baru v Praze 1 se pořádala rychloseznamka, obecně známá pod cizím názvem speed dating, kam jsem dorazila s chutí. Single muže vám tam totiž přinesou téměř na stříbrném podnose. Pokud jste sama a nemáte příliš příležitostí k seznámení, je pro vás tahle akce, kterou pořádá Nikol Trojanová (27), přímo ideální. Není vyloučeno, že si za jeden večer najdete partnera na celý život. Kde jinde se můžete seznámit za necelou hodinu s téměř deseti muži?

K mému překvapení se na seznamovací večer přihlásilo hodně lidí. Poměr mužů i žen byl vyvážený akorát. Balicí místnost v baru Postel byla ze strategického důvodu umístěna v podzemí. Asi to mělo snižovat míru trapnosti, kterou někteří mohou pociťovat. Pokud vám ani to nestačí, můžete do sebe naklopit welcome drink, který máte zdarma stejně jako drink po skončení večera. Ten první doporučuji vypít jako panák. Příjemně vás to uvolní. Na ostatní drinky vás už jistě pozvou přítomní muži nebo můžete sbalit barmana, ať vám ho koupí on.

Nemusíte se obávat, že byste na začátku nevěděli, co máte dělat. Nikol Trojanová, která se proslavila účastí v reality show VyVolení nebo Hotel Paradise, vám jakožto pořadatelka hned v úvodu vysvětlí, jak budou dámy usazené k jednotlivým stolečkům. Ke každé si po zazvonění zvonečku sedne jeden muž, se kterým si můžete čtyři minuty poklábosit. Po uplynutí čtyř minut se muži na signál pootočí po směru hodinových ručiček a záhy před sebou máte dalšího svobodného samečka.

Mezi střídačkou máte čas si zapsat poznámky do desek, které vám byly před akcí přiděleny. Stejně tak to mají i přítomní muži. Ženy i muži mají přidělená čísla, takže je na vás, zda se v úvodu zeptáte na jméno, nebo si poznámku „sympaťák“ zapíšete do číselné kolonky. Onen valentýnský večer bylo mužů devět.

Jako první si ke mně sedl amatérský hokejista, který žil v Barceloně. Moc jsem nepochopila, co tam dělá. Byl totiž atraktivnější než ostatní, což ho tedy ve finále nezachránilo, jelikož konverzace trochu vázla, ale nakonec jsme našli společné téma. Hovory byly ale postupem času čím dál snazší. Spektrum mužů, které jsem za večer potkala, bylo opravdu široké. Další, kdo mě zaujal, byl Michal, a to především proto, že měl vymyšlenou historku přesně na čtyři minuty.

„Líbí se mi, když stojím na svahu na lyžích, dám si sluchátka do uší a rozjedu se. To je teprve něco. Jednou chci mít baráček v horách. Žádný město, jen hory.“ Potom, co dořekl, že má pejska jen se třema nohama, už zazvonil zvoneček. Věřte, že pokud si nebudete dělat poznámky, všechny muže si ani nezapamatujete. Oni si je taky dělají. Jen musí vestoje.

Marketingových ředitelů a bankovních analytiků tam bylo hodně. Příjemně se mezi nimi vyjímal napůl německý prodavač aut, který na základě mého dotazu celou dobu vyprávěl, jaké psychologické tríčky má, když chce někomu prodat fakt dobrej bourák.

Po vystřídání kombinací všech párů odevzdáte desky, z nichž si jeden papír s poznámkami necháte pro sebe a na druhém, který dáte pořadatelce, zakroužkujete, kteří muži se vám líbí. Muži činí stejně tak. Den poté vám přijde e-mail, zda došlo ke shodě v kroužkování a kontakt na potenciální partnery. Pak už je jenom na vás, zda se ozvete vy jemu nebo budete čekat, až on zkontaktuje vás.

Dojem z celkového večera byl skvělý a strach nebyl vůbec na místě. Upřímně řečeno, stačilo vznést dotaz a čtyři minuty byly zabrané. Když jsem chtěla, ke slovu jsem se dostala, ale nemusela jsem se vůbec snažit. Šlo to lépe, než jsem předpokládala. Jen jednou jsem na otázky odpovídala já, když jsem dostala psychologický test, na základě toho mi bylo řečeno, jaký mám charakter. Prý nejasný a komplikovaný. Ještě že byl na konci raut, kde jsem se mohla uklidnit nejrůznějšími dobrotami, u kterých se pak sešli všichni přítomní, kteří si společně povídali bez ohledu na číselné rozřazení. Sranda to byla veliká. Za pozitivní považuji, že jsem nepotkala ani jednoho blázna… takže akci Time2date mohu jen doporučit!

Mohlo by vás zajímat

Další články