Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Seznámili se přes Tinder: On pak dívku vyděsil natolik, že při útěku spadla ze 14. patra!

Tohle je opravdu děsivá smrt!
Zdroj: Queensland Supreme Court
Mladá dívka z Nového Zélandu se seznámila s třicetiletým mužem přes seznamovací aplikaci Tinder. Později ho navštívila v jeho domě. To se jí bohužel stalo osudným. Muž dívku napadl, bil ji a škrtil. Ta poté zpanikařila a vyběhla na balkon, který brala jako jedinou únikovou cestu. Bohužel byt byl až ve 14. patře a dívka pád nepřežila.

Hledání lásky na seznamkách bývá hodně nebezpečné. To by potvrdila dívka, která přijela do Austrálie na dovolenou a zaplatila za jednu takovou schůzku životem.

Mladičká Warriena Tagpuno Wright se seznámila s o čtyři roky starším Australanem Gablem Tosteem přes aplikaci Tinder.

Dívka pochází ze sousedního Nového Zélandu a krátce po seznámení se svým potenciálním partnerem se vydala k němu do bytu na australském Zlatém pobřeží. Jenomže zanedlouho po dívčině příchodu se mezi dvojicí strhla velká hádka.

Muž byl na dívku agresivní, že ji natolik vyděsil a ona se rozhodla pro útěk. Dívka byla rozrušená a dezorientovaná, a proto si pro útěk vybrala balkon. Ten byl bohužel ve 14. patře.

Po chvíli se zmatená dívka zřítila z balkonu dolů a svůj pád nepřežila. Žalobce Glenn Cash uvedl, že Tostee sice dívku z balkonu přímo nevyhodil, ale vyhrožoval jí a křičel na ni tak intenzivně, že viděla balkon jako jedinou únikovou cestu. Před pádem prý Tostee dívku údajně bil a škrtil.

Související články

Další články