Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Sežehlo ji to od pasu nahoru: Takhle se hojí popáleniny Týnuš Třešničkové

+ Dalších 31 fotografií
Léčba po výbuchu
Druhým měsícem leží Týnuš Třešničková (22) v istanbulské nemocnici. Léčí se s popáleninami, které jí způsobily nemilosrdné plameny v luxusní restauraci. Tam šla na romantickou večeři s přítelem Viktorem Hajíčkem, jenž se už z Turecka vrátil domů. Víme, jak na tom Týnuš je!

Živí ji její krása, proto se po tragédii v istanbulské restauraci všichni ptali, co teď Týnuš Třešničkovou čeká. Popáleniny na 35 % těla si podle zvěstí přímo z Turecka totiž měly vyžádat několik náročných operací.

To ale vyvrátil krásčin přítel Viktor Hajíček, který byl v osudný okamžik v podniku s ní. Jelikož vyvázl s popáleninami na „pouze“ 15 % těla, do Česka se mohl vrátit už před několika týdny.

Hajíček eXtra.cz svěřil, že léčba Týnuš se vyvíjí nejlépe, jak může. „Hlavu už má úplně zahojenou,“ prozradil a ukazoval na svou tvář, na níž už rovněž žádné stopy po zranění viditelné nebyly.

Jak probíhá léčba Týnuš Třešničkové?

Jaké části těla Týnuš postihly popáleniny?

O ostatních partiích těla však nemluvil. Youtuberčina maminka už dříve prohlásila, že oheň její dceru „sežehl od pasu nahoru“. Podle Hajíčka ale veškerá léčba probíhá jen za pomoci speciálních krémů, a tak se původní prognózy zřejmě ukázaly jako přehnané.

Celé Česko teď drží Týnuš palce, aby po propuštění byla stejně půvabná jako před osudnou nehodou. A dá se předpokládat, že to tak bude. Do Vánoc se prý vrátí domů, a tak se o tom konečně budeme moct přesvědčit na vlastní oči.

Mohlo by vás zajímat

Další články