Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexy zrzka Romana Pavelková nabrala v těhotenství 16 kg! Jak je chce nyní shodit?

Romana moc dobře ví, že poporodní kila jsou peklo, ale vyzrála na ně.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Přivést na svět miminko je krásná věc, ale přece jen ta nabraná kila dokážou pořádně potrápit. Přesně to poznala i na vlastní kůži zrzavá modelka Romana Pavelková. Ta při své drobné postavě přibrala neuvěřitelných 16 kilo. Jak se pak dostala opět do formy? Maminky, pozorně čtěte.

Jsou to dva měsíce, co bývalá finalistka Miss Romana Pavelková porodila vytouženého syna Maxíka. Bohužel se jí nepoštěstilo jako u některých modelek, že by nechala všechna kila v porodnici. Musela s nimi zatočit po svém, vlastně malý hošík jí ani nedal na vybranou.

„Nevěřila jsem tomu, ale hlavně mi pomohlo kojení. A taky nedostatek spánku, malý se dost často budí, takže pak ta váha jde sama dolů. Ale už pomalu začínám cvičit. Z 16 kil mám dolů teď 12 kilo, takže se chci pustit do tréninku, ať ještě dám ta 4 kila dolů, která jdou nejhůře,“ prozradila nám sexy Romana.

Když jsme ji před pár dny potkali na představení nových kabelek Dany Morávkové, tak vypadala fantasticky. Rozhodně bychom neřekli, že má ještě nějakou (podle Romany) menší nadváhu. Jen se jí kvůli těhotenství dost zhoršil zrak, tak začala nosit brýle, které jí přidaly ale spíš na sex-appealu.

Dlouho nelenila a už se pomalu vrací do práce. Jak to vše zvládla skloubit? „Měla jsem dost práce s přípravou křtu nových kabelek, takže musím poděkovat rodičům. Hlavně tedy mamce, která si bere dovolenou a hlídá, když mám nějakou důležitou akci. Manžel mi taky pomáhá. Pohlídá Maxíka, když si potřebuji skočit k lékaři, na vlasy nebo na schůzku. Pomáhá celá rodina,“ řekla nám se smíchem Romča.

Je na ní poznat, že si roli maminky dost užívá a kila navíc neřeší. Bez stresu jdou přece jen kila dolů sama než se nervovat nad každým snědeným soustem.

Související články

Další články