Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sexy zrzka Pauhofová ukázala vadu na kráse: Předvedla ohavně zkažené zuby!

Tohle není moc hezké.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Patří k nejkrásnějším herečkám na Slovensku, nicméně má slabiny jako každá žena. Tatiana Pauhofová ukázala to, co nikdo nikdy nejspíše vidět neměl. Její úsměv ničí zkažené zuby ohavné žluté barvy!

Tak tohle určitě zklamalo všechny fanoušky krásné zrzky Táňi Pauhofové (33). Všichni ji měli za dokonalou, ovšem tak tomu není. Herečka, která se v poslední době proslavila rolí Lídy Baarové, šokovala svými nevzhlednými zuby!

Nikdo zatím neví, zda je to genetikou, špatnou péčí, nebo cigaretami, ovšem jedno je jisté. Něco by s tím měla dělat. Žluté zuby jí totiž krásný úsměv hodně kazí.

Zanedbaný chrup navíc nepovyšuje ani fakt, že jí jeden zub chybí. Okouzlující zrzka tak hodně nemile překvapila všechny své fanoušky, nikdo nečekal, že má tak neudržované zuby. Každopádně i tak se o ni filmoví producenti rvou a nabídek na herecké role má skutečně mnoho…

Související články

Další články