Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sexy zrzka Anna Linhartová vyrazila na party jako ZOMBIE! Tohle je už peklo!

Anna je v rukách profesionálů vždy nádherná, sama to ale neumí…
Zdroj: profimedia, reprofoto DEBRA
+ Dalších 9 fotografií
Mladá sexy herečka Anna Linhartová je ukázkovým příkladem toho, že i absolutně nevýrazná holka dokáže být díky práci profíků za hvězdu. Jednou si takhle Anička vyšla sama do společnosti a dopadlo to katastroficky!

Pražský týden módy je v plném proudu. Módní přehlídky se odehrávají v upraveném prostoru obchodního domu Kotva. Do Čech jako jeden z hostů přiletěla světová topmodelka a andílek Victoria's Secret v jednom Magdalena Frackowiak. V druhé polovině týdne má dorazit naše světová topmodelka Karolína Kurková (33) .

České hvězdy si pochopitelně také nenechaly ujít party, které k týdnu módy bezpochyby patří. Žádné všední outfity, obyčejná trička s potiskem nebo roztrhané džíny vidět nebyly. Většina hostů si dala na sobě opravdu záležet, to se ovšem nedá říct o mladé herečce Anně Linhartové (22). Holka, která se absolutně nebojí nahoty, přišla jako strašidlo zahalené od hlavy až k patě! Jindy ňadra ukazující Anna přišla v dlouhých, námořnicky modrých kalhotách pánského střihu, ve kterých vypadala, jako by měla stehna jako dva sloupy. Její černý upnutý top byl absolutně bez nápadu a její obuv už raději komentovat nebudeme…

Nicméně to největší peklo ze všech přišlo nakonec! Make-up! Bože, ta holka na sobě neměla ani jednu vrstvu, oči měla mrňavé jako pavouk sklepník a barvu pleti měla bělejší než zuby Jirky Krampola. Doufáme, že se Anička pro příště polepší a na další party dorazí jako lvice salónů!

Související články

Další články