Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: S jezdci superbiků nikdy nespíme a já vám nyní řeknu proč!

Nejsme žádné luxusní doplňky, ale kluci na motorkách… Hm, to
nás láká!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Přináším první „poddeštníkové“ zákulisní informace z celosvětového poháru superbiků, dnes ze slunného okruhu ve Španělsku – Aragonu. V zemi, kde panuje božská maňána, se to sexy holkami jen hemžilo, čecháčkovsky řečeno – pastva koziček, kam se podíváš.

Pro začátek mám pro vás odpověď na zásadní otázku. Musela jsem spát s majitelem teamu? Ne, a dokonce ani výstřih nebyl měřítkem, přestože čím hlubší dekolt, tím jistější záběr v přímém televizním přenosu. Co se ale týče postelového dobrodružství, je tu jedno dané, a to dokonce psané pravidlo: Umbrella girl s jezdci nikdy nespí a už vůbec ne s konkurenčními! Takže ujišťuji věčné rýpaly, že nejsme lehké děvy, natož luxusní doplňky v čase nočním, přestože někdy by ta oběť vlastně nebyla ani obětí, hlavně u mladých jezdců. A že jich tam bylo požehnaně.

Nicméně závodník je prostě magnet, pravidlo nepravidlo! Stačí pohled na vymakaný zadek v upnuté kožené kombinéze a hříšné myšlenky přicházejí samy. Hned ze startu je ovšem zarazí majitelé týmů, kteří v tom mají jasno: „Nemůžeme dovolit, aby závodník pro*ral miliony v závodě kvůli jednomu hezkému výstřihu, smyslnému pohledu či probdělé noci.“

I přesto tu ale nejsme jenom banda cudných jeptišek. Já jsem si prošla castingem ve vší počestnosti, i tak se ale na okruhu najdou ty, které slušně řečeno pracují na dvě směny. Někomu stačí jen hluboký výstřih a vystrčený zadeček, jiné jsou rozené „davajky“. Není divu, k holkám s deštníkem oblečení spíše méně než více zakrývající plné ženské křivky patří. Jak moc jsou plné, je ale otázka, superpush-up podprsenky či ponožky jako ověřené vycpávky nejsou nic výjimečného.

Dokonce tady vidím i slečny, které sedí celý den nehnutě u týmových garáží polonahé, v trapně vyzývavých oblečcích z druhé ruky ze sexshopu a lákají svými nechutně nafouklými rty a silikony nejen mladé jezdce, ale i jejich trenéry, manažery či techniky. Co je doma, to se počítá. A tyto dámy s mozečkem menším než jejich kruhové náušnice jsou rády za veškeré zářezy, neboť kariéra se přece musí budovat všemi možnými prostředky!

Holka s deštníkem je jen třešničkou na dortu tohoto celého motocirkusu. „Kluci tvrdě makají, nechávají si nařezávat na předloktí šlachy a celé své bezstarostné mládí obětují jedinému snu – vidět cílovou vlajku jako první. Pak ale přijde nějaká buchta a je vše v háji,“ vysvětluje manažer týmu. I tak jsme ale nepostradatelné, přestože se vám může zdát, že celou naší prací je jen několikaminutové držení deštníku. Spíme denně asi pět hodin a brzy vstáváme na dráhu, aby jezdci měli ten nejlepší servis. Staráme se o sponzory, občerstvení a pak neúnavně pózujeme a musíme vypadat skvěle. I když nám třeba do smíchu zrovna není. A nohy nás bolí jako čert.

Samotný závod trvá asi třicet minut, ale všichni na něm makají už mnoho hodin, dnů a měsíců předem. V té chvíli na okruhu buď vše vyhrají, či ztratí. Jsem ráda, že toho mohu být součástí, a hlavně s nimi procestuji celý svět. Mohla bych si přát víc? Namakaní jezdci, luxusní hotel, soukromé letadlo a nechutně výborné snídaně až do postele, závidím sama sobě. A vy se těšte na další super fotky a zákulisní informace, jak, kdo, s kým a proč. Jaké si jezdci dělají naschvály? Co všechno udělají holky pro trochu pozornosti? A jak je to s nevěrou přímo v týmovém kamionu? Již brzy!

Související články

Další články