Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: Motorkářky jsou nejlepší holky! Mají silnější orgasmus a milují kožené oblečky!

Haló, kluci! Já vím, o čem mluvím.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Ne, to opravdu není vtip! I Bloncky s velkém B (tím nemyslím velikost košíčků, neboť dozrzava fakt nejsem) jsou schopny osedlat nejen Muže s velkým M, ale i motocykl. A popravdě není nad pocit, když vám mezi nohama vrčí nadupaný motor a v zapocené helmě niterně vnímáte svůj dech a zrychlený tep srdce.

Něžné pohlaví dnes jezdí na motorkách, dokonce i na zabahněných crosskách. Jak se však většinou křehotinky k takovému „sportu“ dostanou? Tak za prvé – vyrůstají v chlapeckém kolektivu, za druhé – mají tatínka blázna do motorek, za třetí – potřebují nutně sbalit sexy idol s motorkou. Já trávila své mládí s kluky s pinďoury (to je pionýr, vy čuňátka!) a maminka mi neléčila odřeniny z houpaček, ale dezinfikovala spálená lýtka od výfuku. Ano, tento ďábelský koníček se stal mou srdcovkou už v raném mládí.

Dnes už ženy opravdu nejezdí na retrokolech s proutěnými košíky, ale naopak osedlávají silné jednostopé stroje.

Co však o těchto ženách nevíte?

Tak jako tanečnice pole dance mají uprostřed obýváku tyč, motorkářky mívají ve svém bytě svůj pekelný stroj. Mají ho však také vytetovaný na těle, ale většinou na místech, která nejsou vidět. Ano, i na intimních. Ženy na motorkách tak dnes už nejsou jen batůžky jezdců, ale i sexy řidičkami. To však neznamená, že jsou zároveň radikálními feministkami. Kdo vlastně řekl, že žena by měla stát u plotny ověšena dětmi?

Motorkářky jsou prostě nej! Stále nevěříte? Pak čtěte 5 důvodů, proč by měl chlap randit právě s nimi!

1. Motorkářky mají při sexu snadnější a hlavně silnější orgasmus než jiné ženy, neboť mají pánevní svaly vytrénované z jízdy a posedu na ďábelském stroji.

2. Jsou levné! Ne levné jako levné, ale pánové v jejich přítomnosti nepotřebují zlaté kreditky! Nejsou křehotinky, co potřebují pětihvězdičkový hotel a kafíčkování v Pařížské! Na motovýletu si vystačí se stanem a pivem!

3. Jsou tvrdé! Máte stále trable se svojí ex? S tou si poradí raz dva. Žena, co se rozhodne řídit silný motostroj, zvládne i tak např. naivní bejvalky! Jsou ženami do života, ne skleníkovými květinami!

4. Oblékají se do upnuté kožené kombinézy! Je třeba k tomu ještě něco dodávat?

5. Řekne-li kluk v hospodě: „Má holka jezdí na Suzuki GSX-R 600!“, uslyší jen spadnutí čelistí o stůl a tichou závist.

Související články

Další články