Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Sexy Vaidišová promluvila o životním hororu: Měla jsem strach z ozařování!

Nicole si kvůli tenisu v poslední době prošla peklem.
+ Další 2 fotografie
Bývalá česká tenistka Nicole Vaidišová před časem oficiálně ukončila kariéru. Nyní už to navíc nevypadá na její restart. Vaidišová promluvila o svém životním hororu a o tom, že již tělo jednoduše nemůže vystavovat takovému nebezpečí.

Chtěla se pokusit o restart své kariéry, o to, aby opět bojovala o ty největší tenisové úspěchy. Během roku 2015 se jí začalo dařit, sehrála vynikající zápasy s hráčkami z absolutní špičky, jenže pak se opět začaly objevovat zdravotní problémy.

"Brzy poté jsem si při tréninku natrhla šlachu v kotníku, v podstatě hned týden potom. Stejná věc mě pak potkala o něco později s mým zápěstím,” řekla v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Vůbec největší problémy jí ale dělaly kostní výrůstky, ty její život v posledních dvou letech proměnily doslova v peklo. „Poté, co je vyléčíte, objeví se znovu. Každý, kdo to zažil, ví, jak moc to bolí. Paty potřebujete k chůzi. Nejprve jsem se léčila, pak mě ozařovali, nic nepomáhalo. Šest měsíců trvalo zbavit se jednoho výrůstku, aby se později objevil další. Nemůžete jít ani běhat, protože běh a vlastně i chůze stav zhoršují,“ vysvětlila Vaidišová, proč to jednoduše už nešlo trpět a raději s tenisem nadobro skončila.

Tenis a kolotoč kolem něj budou české hráčce chybět, ovšem v životě chce pokračovat jiným směrem. Vaidišová plánuje na podzim studium na vysoké škole. "Udělala jsem všechno, abych byla zdravá a připravená se vrátit. Některé věci se asi nemají stát. Když jsem jako mladá vyhrávala turnaje, dost jsem si toho nevážila. Teď jsem starší a vše vidím trochu jinak. Vážím si maličkostí,” dodala smutně.

Mohlo by vás zajímat

Další články