Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy učitelka (24) otěhotněla se svým žákem (13). Neuvěříte, na kolik let skončí v base!

Rozdávala si to s kolouškem, teď za to bude pykat.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Chlípná učitelka Alexandria Vera (24) nedomyslela následky svých činů a svedla svého teprve 13letého žáka. Scházeli se 9 měsíců, až učitelka otěhotněla. Teď to bude mít nejspíš fatální následky. Hrozí jí až 30 let ve vězení.

Učitelka Alexandria Vera se seznámila se svým 13letým žákem v roce 2015 na letní škole. Ihned jí padl do oka, a tak si s ním vyměnila telefonní číslo. Později si dokonce domluvili schůzku.

Učitelka vyzvedla chlapce u něj doma a vyjeli si na projížďku. Nejdříve si jenom povídali, ale později se dokonce políbili. Učitelka pak chlapce bez ostychu svedla. Dokonce byla tak drzá, že se další den zastavila u něj doma. Jeho rodiče nebyli doma, a tak si pár užíval sexuálních hrátek.

Začali se vídat skoro každý den a poměr udržovali téměř 9 měsíců. Navíc chlapec u učitelky i nocoval a ona ho ráno vždy zavezla ke školnímu autobusu.

O jejich poměru věděli chlapcovi rodiče i spolužáci, pár se tím nijak netajil. A skoro rok z toho nebyly žádné problémy. Až do té doby, kdy žena otěhotněla.

Do případu se vložil úřad na ochranu dětí a učitelka tak šla na potrat. Bránila se, že neudělala nic špatného a všichni o poměru věděli. Soud byl ale nekompromisní a mohlo by jí hrozit až doživotí! Vzhledem k tomu, že se uzavřela dohoda, ženě za její dovádění s nezletilým hrozí „jen“ 30 let za mřížemi. Soud o jejím osudu rozhodne v lednu 2017.

Související články

Další články