Sympatická herečka Tereza Voříšková si udělala na nějakou dobu volno a vyrazila objevovat svět. Na chvíli se zastavit a přemýšlet o životě. Spolu se svým přítelem objevují různá zákoutí, která nabízejí neskonalou krásu. Její přítel Matyáš Ramba se však může kochat i jinou krásou. Terezka se totiž ukázala v plavkách!

Na její štíhlé tělo je opravdu skvělý pohled. Vysportované sexy křivky se krásně rýsují v titěrných bikinkách. Herečka dokonce uveřejnila snímek, kde se takto spoře oděná oddává cachtání. Pralesy a voda, to je prostě její parketa. Může se tak cítit svobodně.

Herečka za poslední měsíce navštívila nejen tropy, ale podívala se i do hor. Fotky obvykle zveřejňuje s nějakým poselstvím a odkazem na to, jak se chováme k naší planetě, případně jiným moudrem.

Herečka zveřejnila z cest své myšlenky o lásce." Možná je láska něco jiného, než si myslíme, že je. Možná jsou to okamžiky. Možná je to ten moment ve vztahu, kdy přestaneme být vzrušení a začneme být vděční. A taky ten, kdy Ji/Jeho objevíme znova, ale úplně jinak. A když nás překvapí. Možná je to nejistota. A strach ze zodpovědnosti. A rozhodnutí, ještě tomu chvíli věřit."

Tereza se poddala lásce naprosto ve všech podobách. I my jsme se do ní zamilovali také.