Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexy studentka Skyler z Ulice ráda obnažuje své tělo. Máme její opravdu dost rajcovní fotky!

Makedonská herečka je vážně kus baby.
Zdroj: Instagram
V nekonečném seriálu Ulice hraje holandskou studentku Skyler, která přijde s Frantou Liškou do jiného stavu. V soukromém životě ale makedonská herečka a modelka rozhodně na roli maminky nepomýšlí. Pro ni je teď prioritou kariéra a taky je to pořádná exhibicionistka. Jen se podívejte na fotky, kde ráda ukazuje každý kus svého božského těla.

Je mladá, ambiciózní a opravdu krásná. Herečka Sara Sandeva, která se u nás proslavila v Ulici, by z fleku mohla fotit pro pánské časopisy. Rozhodně by to bylo pořádné pokoukáníčko. Už jen na fotkách, kterými zásobuje Instagram, je vidět, jak se ráda předvádí a hlavně má na to se pořádně svlékat.

Bohužel v televizi hraje cudnou studentku, která toho moc neukáže, ale v soukromí to musí být pořádná dračice, po které touží stovky kluků. A až uvidíte její snímky, tak se nebudete divit a stane se taky vaší hvězdou erotických snů.

Modelka, která se ve dvou letech přistěhovala s rodiči z Makedonie do Česka, má před sebou zářnou kariéru, ke které jí pomůže i její božské tělo. Ale už vás nebudeme dlouho napínat. Jen se pokochejte v naší fotogalerii jejími sexy pózami. Manekýnka se v ní rozhodně nezapře.

Související články

Další články